Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Затверджено Державну цільову програму розвитку профтехосвіти
Затверджено Державну цільову програму розвитку профтехосвіти

Кабінет міністрів затвердив низку завдань і заходів, передбачених Державною цільовою програмою розвитку професійно-технічної освіти на 2011—2015 роки

Затверджено Державну цільову програму розвитку профтехосвіти

Як зазначено у програмі, вимоги роботодавців до професійно-кваліфікаційного рівня робітників зумовлюють необхідність модернізації та подальшого розвитку системи професійно-технічної освіти, здатної адекватно реагувати на потреби ринку праці.

З цією метою пріоритетними завданнями програми визначено створення умов для здобуття якісної профтехосвіти, удосконалення механізму її управління, оновлення нормативно-правової бази та відновлення престижності робітничих професій шляхом інформування населення.

Оптимальним варіантом для досягнення цих цілей у кабміні вважають об’єднання зусиль виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, підприємств, установ та об’єднань профспілок, організацій роботодавців, наукових установ та навчальних закладів.

За результами роботи очікують створення близько 300 державних стандартів з конкретних професій за вимогами сучасного ринку праці, центрів із впровадження інформаційних технологій, а також модернізацію матеріально-технічної бази державних закладів профтехосвіти.

Окрім того, планується запровадити новий порядок формування та розміщення державного замовлення на підготовку кваліфікованих робітників.

Орієнтовний обсяг фінансування програми становить 3494,2 млн гривень, у тому числі 594,6 млн гривень — за рахунок державного бюджету; 1672,8 млн. — за рахунок місцевих бюджетів; 1226,8 млн гривень — за рахунок інших джерел.

Згідно постанові КМУ, Міністерство освіти і науки, молоді та спорту має подавати щороку до Міністерства економічного розвитку і торгівлі видатки, заплановані на втілення Державної цільової програми розвитку професійно-технічної освіти.

Освіта.ua
18.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!