Студенти планують нові акції протесту проти проекту Закону "Про вищу освіту"

Представник студентських та молодіжних організацій вийшов зі складу експертної групи Міністерства освіти і науки, молоді та спорту, яка займається доопрацюванням міністерського варіанту проекту Закону "Про вищу освіту"

Студенти планують нові акції протесту проти проекту Закону "Про вищу освіту"

Причина такого рішення криється в тому, що до остаточного тексту законопроекту "Про вищу освіту" не увійшли всі 9 пропозицій, що були підготовлені студентськими та молодіжними організаціями.

"Зокрема, Міністерство освіти включило в текст проекту можливість збільшення плати за навчання студентів-контрактників у будь-який час і на будь-яку суму", - каже екс-член робочої групи МОНмолодьспорт Антон Делікатний.

Оскільки перемовини з владою остаточно зайшли у глухий кут, 17 травня співорганізатори нещодавніх студентських протестів – Незалежна студентська профспілка "Пряма Дія", Громадянський рух "Відсіч", Всеукраїнська молодіжна організація "Фундація Регіональних Ініціатив" (ФРІ) та Студентська колегія НаУКМА – оголосять про дату наступних масових акцій непокори.

"Оскільки перемовини з владою заходять у глухий кут, студентству України варто готуватися до масових акцій протесту", - стверджує представник ФРІ Михайло Лебедь.

Нагадаємо, 31 січня у Києві, Донецьку, Житомирі, Хмельницькому, Харкові, Запоріжжі та Одесі зазначені організації та їхні регіональні партнери влаштували акції протесту проти ухвалення законопроекту №7486-1 "Про вищу освіту".

10 березня законопроект №7486-1 був відкликаний на доопрацювання. Наразі у Міністерстві освіти працює робоча група із доопрацювання документа.

Як повідомлялось раніше, Президент України Віктор Янукович розкритикував проект закону "Про вищу освіту" від Міністерства освіти і науки, молоді та спорту.

Фундація регіональних ініціатив
13.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів