Майстер-класи для студентів та представників бізнес-сектору

28 травня 2011 року Університет економіки та права "КРОК" проводить Business master camp - одноденний професійний «barcamp» для представників бізнес-сектору, студентів старших курсів КРОКу та інших ВНЗ м. Києва

Майстер-класи для студентів та представників бізнес-сектору

"Barcamp" - це одночасне проведення декількох майстер-класів, серед яких учасник має можливість обрати найцікавіший для себе.

Отже, всі учасники проекту матимуть можливість обрати саме той майстер-клас, який їм найбільш до вподоби. Учасникам буде запропоновано низку професійних майстер-класів у сферах адміністративного менеджменту, проектного менеджменту, психології бізнесу, інформаційного менеджменту та інтелектуальнї власності.

Серед складових проекту також запропоновано тренінги з особистісного розвитку від професійних тренерів та економічну інтелектуальну гру Wecanomy.

Таким чином, захід буде цікавим всім, хто зацікавлений у своєму професійному та особистісному розвитку, хто бажає отримати конкурентні знання та нові контакти.

Взявши участь у Business master camp, студенти та менеджери-управлінці набудуть ефективні управлінські навички, нові знання для бізнесу, досвід з якісного нетворкінгу.

Детальну інформацію про участь у проекті Business master camp можна дізнатися у представника Університету КРОК Вербицької Олени за тел.: (044) 455-57-07, або електронною поштою: olena.verb@a.krok.edu.ua

Освіта.ua
13.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів