Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Отримай знижку на навчання у Київському університеті туризму, економіки і права
Отримай знижку на навчання у Київському університеті туризму, економіки і права

Усі абітурієнти, що бажають вступити на навчання до Київського університету туризму, економіки і права (КУТЕП) у 2011 році на перший курс, мають можливість отримати знижку у розмірі 10% від вартості навчання за перший семестр

Отримай знижку на навчання у Київському університеті туризму, економіки і права

Для того, щоб взяти участь в акції, необхідно заповнити реєстраційну форму-анкету на сайті університету.

В анкеті абітурієнт має зазначити ім’я, прізвище та по батькові українською мовою, контактний телефон та електронну адресу, а також додаткову інформацію, яку він бажає повідомити приймальній комісії (додатковий контактний телефон або електронна адреса, телефони батьків, пільги та ін.).

Абітурієнт має право обрати форму навчання (денна, заочна) та одну або декілька спеціальностей, на яких бажає навчатися.

На сьогодні КУТЕП готує спеціалістів за наступними спеціальностями: готельно- ресторанна справа, туризм, право, міжнародні економічні відносини, менеджмент, маркетинг, облік та аудит.

Університет готує фахівців за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавра, спеціаліста і магістра (ІІ, ІІІ, ІV рівень акредитації) на базі повної загальної середньої освіти.

При зарахуванні абітурієнта також враховуються сертифікат зовнішнього незалежного оцінювання (ЗНО) з балом не менше ніж 124 та середній бал атестата про повну загальну середню освіту.

Абітурієнти, які бажають взяти участь в акції університету, мають зареєструватися на сайті КУТЕП до 30 червня 2011 року включно.

Додаткову інформацію про акцію КУТЕП, а також реєстраційну форму можна знайти на сайті Київського університету туризму, економіки і права за посиланням http://kutep.ua/ua/to-entrants/akciya

Освіта.ua
13.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!