Конкурс у сфері інформаційних технологій для студентів

Компанія Viewdle разом з Всеукраїнською студентською олімпіадою по програмуванню оголошує конкурс Viewdle Computer Vision Contest у сфері інформаційних технологій

Конкурс у сфері інформаційних технологій для студентів

Основна мета конкурсу – підтримати талановитих молодих фахівців, надихнути їх на розробку своїх продуктів, підвищити їх мотивацію для подальшого розвитку своїх професійних якостей, дати їм можливість перевірити свої знання і навички, отримати новий досвід в освоєнні високотехнологічних, інноваційних рішень, що існують зараз на ринку.

Відкрита реєстрація на даний конкурс для студентів вищих навчальних закладів України, готових перевірити свої знання і навички при розробці мобільних додатків на OS Android версії 2.1 і вище, використовуючи SDK розпізнавання осіб, розроблений інженерами компанії Viewdle.

В конкурсі можуть брати участь як окремі розробники, так і команди до 5 осіб. До складу команди можна прийняти одну людину-наставника, яка не є студентом.

Конкурс проходитиме у два тури. У першому турі конкурсу, який відбудеться з 21 травня по 5 червня, учасники запропонують свої ідеї для розробки, а протягом другого туру (з 11 червня по 15 серпня) учасники втілюватимуть свої ідеї в життя.

Переможця буде обрано шляхом онлайн голосування на сайті конкурсу у період з 16 по 30 серпня. Офіційне оголошення результатів конкурсу відбудеться 3 вересня, за яким 4 переможці отримають матеріальні призи: гран-прі – 50 тис. грн, 1 місце – 20 тис. грн, 2 місце – 15 тис. грн, 3 місце – 8 тис. грн.

Для участі у конкурсі неохідно надіслати організаторам заяву в строк до 20 травня цього року.

Детальну інформацію щодо проведення конкурсу від компанії Viewdle дивіться на сайті конкурсу за посиланням http://contest.viewdle.com/

Довідка:
Viewdle, Inc - єдина незалежна компанія, сфокусована на розробці технології візуального аналізу для мобільних пристроїв. Маючи головний офіс в Пало Альто (Каліфорнія, США), R&d департамент в Києві (Україна), Viewdle володіє унікальними алгоритмами виявлення і розпізнавання осіб й пропонує засновані на них розробки для кінцевого користувача і SDK для розробників програмного забезпечення.

Освіта.ua
12.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів