Міжнародний проект Language School у Львові

Міжнародна організація AIESEC запрошує львівських студентів взяти участь у освітньому проекті Language School, який відбудеться 27 червня-30 липня у Львові

Міжнародний проект Language School у Львові

Language School – це освітній проект, розрахований на студентів, які прагнуть покращити свій рівень володіння англійською та поспілкуватись зі студентами з інших країн.

Протягом 1,5 місяця студенти вищих навчальних закладів Львова матимуть можливість у зручний для них час відвідати цікаві уроки англійської мови, які викладатимуть 8 стажерів з різних країн світу.

У ході проекту відбудуться 2 презентації про програми міжнародних стажувань AIESEC. Також будуть організовані різні заходи: прогулянки Львовом з іноземцями, перегляд фільмів англійською мовою, фестиваль культур тощо.

Ніщо так не покращує знання англійської мови, як живе спілкування з іноземцями, тому це найкращий шанс для вдосконалення здобутих знань і отримання нових.

Для участі у проекті студенти будуть відібрані за аплікаційними формами. Для реєстрації у проекті потрібно до 25 травня 2011 року заповнити аплікаційну форму на сайті AIESEC.

Курс англійської мови протягом Language School коштуватиме 320 грн. Також діють акції для тих учасників, які реєструються на участь у проекті разом з друзями або мають можливість прийняти до себе на час проекту іноземця.

Додаткову інформацію про проект Language School можна дізнатися у керівника проекту Роксолани за тел. (098) 906-20-28, e-mail: roksolana.stupen@aiesec.net, або на офіційному сайті львівського локального представництва AIESEC за адресою http://www.aiesec.lviv.ua.

Довідка: AIESEC - це міжнародна, неполітична, некомерційна організація, що розвиває молодь та сприяє вирішенню суспільних проблем, проводить активну діяльність у цьому напрямку впродовж більш ніж 63 років з моменту заснування. Представлена в 107 країнах світу, організація об’єднує 50 тисяч студентів в 1600 університетах світу та керована молоддю, що цікавиться лідерством, менеджментом та питаннями світового розвитку.

Освіта.ua
11.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів