Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Програми Місії ЄС для одеських студентів-міжнародників
Програми Місії ЄС для одеських студентів-міжнародників

Місія Європейського Союзу з прикордонної допомоги Молдові та Україні (EUBAM) оголошує про набір учасників до Міжнародного молодіжного табору і Літньої школи Місії ЄС "Кордони Європи", які пройдуть в Одесі

Програми Місії ЄС для одеських студентів-міжнародників

Для участі в Міжнародному літньому таборі запрошуються студенти 1-3 курсів, які спеціалізуються у сфері міжнародних відносин, міжнародного права, європейських досліджень, політичних і соціальних наук або в суміжних областях.

До участі в Літній школі "Кордони Європи" запрошуються студенти 3-6 курсів, які спеціалізуються в таких самих областях.

Кандидати на участь у заходах мають навчатися в одному з наступних університетів: Одеський національний університет ім. І. І. Мечникова (ОНУ), Національний університет "Одеська юридична академія" (НУ ОЮА), Одеський державний економічний університет (ОДЕУ), Одеський регіональний інститут державного управління (ОРІДУ), Одеський державний університет внутрішніх справ (ОДУВС).

До участі у Міжнародному молодіжному таборі допускаються також студенти Міжнародного незалежного університету Молдови (ULIM), Молдавської економічної академії (ASEM) і Університету ім. Т. Шевченка в Тирасполі.

Теоретична програма Міжнародного молодіжного табору включає питання Шенгенської системи, митних правил, концепції інтегрованого управління кордонами, боротьби з організованою злочинністю та аналізу ризиків. Практичний модуль припускає розгляд питань управління проектами, зв'язків з громадськістю, лідерства і міжкультурної соціальної компетенції.

Літня школа буде спрямована на інформування студентів про Європейський Союз, основні цінності та передові практики ЄС (зокрема, у сфері управління кордонами). Також, в рамках Літньої школи студенти зможуть взяти участь у тренінгах з управління проектами, лідерства та зв'язків з громадськістю.

Термін подачі заявок на участь у Міжнародному молодіжному таборі - 31 травня 2011 року, у Літній школі - 6 червня 2011 року.

За додатковою інформацією про програми Місії ЄС "Кордони Європи" можна звертатися до представників організації Дарії Похлебаєвої за тел. (048) 236-52-74, Марини Решетняк за тел. (048) 236-52-63, або по e-mail: press@eubam.org.

Освіта.ua
11.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!