Літня школа "Досягнення і застосування сучасної інформатики, математики і фізики"

Наукове товариство студентів та аспірантів Київського політехнічного інституту оголошує про початок прийому заявок на участь у 6-й Літній освітній школі, що пройде в Києві з 8 по 20 серпня 2011 року

Літня школа "Досягнення і застосування сучасної інформатики, математики і фізики"

Літня школа "Досягнення і застосування сучасної інформатики, математики і фізики" - це щорічний науково-освітній проект, головною метою якого є поширення й утвердження наукових знань серед молоді України та зарубіжжя.

Для викладання у Літній школі запрошено визнаних учених України, Німеччини, Туреччини, Нідерландів, Бельгії, Швеції, Польщі, Росії та інших країн.

Такий викладацький склад дозволить учасникам не лише поглибити знання, а й ознайомитися із традиціями різних наукових шкіл, долучитися до дискусії щодо вирішення найактуальніших проблем сучасних науки і технологій.

     

У роботі школи задіяні різні методики навчання: лекції, практичні заняття та презентації. Крім освітньої програми, на учасників Літньої школи чекає насичена культурна програма, яка буде складатися з ігор "дебати" і "брейн-ринг", екскурсій по найкрасивіших і найбільш таємничих місцях міста Києва, кінопоказів.

Учасники будуть поділені на декілька груп відповідно до їх інтересів. Навчальні курси розбиті за тематикою на окремі тематичні напрямки - стріми, заняття в яких проходять паралельно.

Учасники мають право зареєструватися для участі лише в одному зі стрімів. Реєстрація учасників відбувається на підставі конкурсного відбору.

Критерії відбору: наявність рекомендаційного листа від наукового керівника (викладача, керівника на роботі); мотивація до участі, зазначена при заповненні реєстраційної форми; відповідність освіти, галузі наукової діяльності тематиці Літньої школи і обраного стріму; досягнення у навчанні та науковій діяльності, участь у конференціях , семінарах, літніх школах і т.п.

При реєстрації бажано вказати альтернативний стрім, на заняття в якому можна зареєструватися в разі, якщо обраний стрім вже заповнений.

Додаткову інформацію можна отримати на сайті Літньої школи за посиланням http://summerschool.ssa.org.ua/

Освіта.ua
11.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів