Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Літня школа "Досягнення і застосування сучасної інформатики, математики і фізики"
Літня школа "Досягнення і застосування сучасної інформатики, математики і фізики"

Наукове товариство студентів та аспірантів Київського політехнічного інституту оголошує про початок прийому заявок на участь у 6-й Літній освітній школі, що пройде в Києві з 8 по 20 серпня 2011 року

Літня школа "Досягнення і застосування сучасної інформатики, математики і фізики"

Літня школа "Досягнення і застосування сучасної інформатики, математики і фізики" - це щорічний науково-освітній проект, головною метою якого є поширення й утвердження наукових знань серед молоді України та зарубіжжя.

Для викладання у Літній школі запрошено визнаних учених України, Німеччини, Туреччини, Нідерландів, Бельгії, Швеції, Польщі, Росії та інших країн.

Такий викладацький склад дозволить учасникам не лише поглибити знання, а й ознайомитися із традиціями різних наукових шкіл, долучитися до дискусії щодо вирішення найактуальніших проблем сучасних науки і технологій.

У роботі школи задіяні різні методики навчання: лекції, практичні заняття та презентації. Крім освітньої програми, на учасників Літньої школи чекає насичена культурна програма, яка буде складатися з ігор "дебати" і "брейн-ринг", екскурсій по найкрасивіших і найбільш таємничих місцях міста Києва, кінопоказів.

Учасники будуть поділені на декілька груп відповідно до їх інтересів. Навчальні курси розбиті за тематикою на окремі тематичні напрямки - стріми, заняття в яких проходять паралельно.

Учасники мають право зареєструватися для участі лише в одному зі стрімів. Реєстрація учасників відбувається на підставі конкурсного відбору.

Критерії відбору: наявність рекомендаційного листа від наукового керівника (викладача, керівника на роботі); мотивація до участі, зазначена при заповненні реєстраційної форми; відповідність освіти, галузі наукової діяльності тематиці Літньої школи і обраного стріму; досягнення у навчанні та науковій діяльності, участь у конференціях , семінарах, літніх школах і т.п.

При реєстрації бажано вказати альтернативний стрім, на заняття в якому можна зареєструватися в разі, якщо обраний стрім вже заповнений.

Додаткову інформацію можна отримати на сайті Літньої школи за посиланням http://summerschool.ssa.org.ua/

Освіта.ua
11.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!