Студенти Університету "КРОК" рятують дерева

12 та 13 травня 2011 року за підтримки Екологічного клубу однодумців "Лотос" в Університеті "КРОК" вдруге відбудеться щорічна благодійна акція зі збору макулатури "День врятованого дерева-2"

Студенти Університету "КРОК" рятують дерева

Одна з цілей акції - захист лісів від знищення. Задля її реалізації студенти та співробітники Університету здаватимуть макулатуру, адже всього лише 60 кг макулатури рятують одне дерево.

Окрім того, акція є кроком до впровадження системи роздільного збору сміття у м. Києві, а також має виконати важливу просвітницьку місію – інформування молоді про проблеми довкілля та виховання свідомого ставлення до використання природних ресурсів.

Програмою акції передбачений прийом макулатури, виставка інсталяцій "Просто подумай", конкурсів, що навчать учасників правильно поводитися зі сміттям, висадка фруктового дерева, яке започаткує алею "врятованих дерев".

В рамках екологічної акції буде проведено також квест "TREEniti Quest". Згідно правил квесту, команда з 3-х осіб, маючи перелік завдань та обмежений час, має виконати максимальну кількість завдань і набрати якомога більшу кількість балів. Всі учасники акції гарантовано отримають сувеніри, а найактивніших буде відзначено подарунками та подяками.

Кошти, виручені від здачі макулатури, будуть передані на допомогу загальноосвітній школі-інтернату в с. Стара Басань, в якій навчаються діти сироти та діти, чиїх батьків позбавили батьківських прав.

Акція проходитиме 12 та 13 травня з 8.00 до 16.00 на території Університету економіки та права "КРОК" (Київ, вул. Лагерна 30-32, метро "Берестейська").

Освіта.ua
11.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів