Більшість українських студентів не можуть самі себе забезпечити

Більшість студентів поки не можуть заробити самостійно стільки грошей, щоб покрити всі свої витрати

Більшість українських студентів не можуть самі себе забезпечити

Про це свідчать дані четвертого річного соціологічного звіту Інституту Горшеніна, що містить результати міжнародного дослідження студентської молоді різних країн світу.

Дослідження проводилося Інститутом Горшеніна з жовтня 2010 року по березень 2011 року. Всього за випадковою вибіркою було опитано 5155 студентів у 22 вищих навчальних закладах чотирьох країн: України, Росії, Польщі, Казахстану.

На першому місці серед джерел студентського фінансування в Україні, Росії, Казахстані та Польщі є допомога батьків.

В Україні вона формує основну частину щомісячного доходу у 81,5% студентів, а найбільше студентів, які в основному розраховують на батьківську допомогу, в Росії - 83,6%.

На другому місці за значимістю для студентського гаманця виявилася стипендія. На неї найбільше розраховують українці - у 60,6% студентів-респондентів вона є другим за значимістю джерелом місячного доходу. Лише для польських студентів її значущість менше, ніж особистий заробіток.

А в українських, російських і казахських студентів особистий заробіток вище третього місця в структурі щомісячного доходу не піднявся.

Але в кількісному відношенні тут лідирують росіяни - 36,8% студентів поставили "кровно зароблені" на третє місце. У тих же поляків дану статтю доходу на третьому місці вказали 36,1% опитаних.

Liga.net
10.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів