Вищі навчальні заклади мають внести зміни до власних статутів

Вищі навчальні заклади І-ІV рівнів акредитації, що підпорядковані Міністерству освіти, мають розробити та подати на затвердження зміни до власних статутів

Вищі навчальні заклади мають внести зміни до власних статутів

Про це йдеться в листі МОНмолодьспорт, що адресований керівникам вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації.

Зокрема у листі повідомляється, що у зв’язку з проведенням реорганізації та прийняттям Положення про міністерство, навчальні заклади І-ІV рівнів акредитації, що підпорядковані освітньому відомству мають розробити та подати на затвердження міністерства зміни до статутів вищих навчальних закладів щодо зміни назви органу управління.

Ці дії мають бути проведені у відповідності з Законом України "Про державну реєстрацію юридичних осіб та фізичних осіб – підприємців".

Також адміністрації вищих навчальних закладів всіх рівнів акредитації, що підпорядковані міністерству, мають вжити заходів для заміни печаток вищих навчальних закладів.

Нагадаємо, положення про Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України затверджено Указом Президента від 8 квітня 2011 року та визначає завдання та функції відомства щодо забезпечення реалізації державної політики у сфері освіти.

Освіта.ua
07.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів