Міністр освіти порадив віце-спікеру парламенту битись головою об стіну

Так міністр освіти Дмитро Табачник відреагував на звернення віце-спікера парламенту Миколи Томенка до прем’єр-міністра України з приводу ситуації, що склалася з примусовим платним розміщенням інформації на сайті "Єдине освітнє інформаційне вікно"

Міністр освіти порадив віце-спікеру парламенту битись головою об стіну

Як повідомлялося раніше, 5 травня в ЗМІ була поширена інформація, про те що міністерство освіти "рекомендує" ректорам вищих навчальних закладів платити за надання інформаційних і консультаційних послуг на сайті "Єдине освітнє інформаційне вікно" (www.osvita.com).

Коментуючи поширену інформацію, міністр освіти Дмитро Табачник назвав "брехнею" повідомлення про те, що Міністерство освіти змушує вищі навчальні заклади перераховувати кошти за інформаційне обслуговування на рахунок приватного підприємства ТОВ "Імперія інфо", яке фактично володіє сайтом www.osvita.com.

"Це брехня, це чергова неправда", - сказав Дмитро Табачник, зазначивши, що минулого року було створено інтернет-проект "Єдине освітнє інформаційне вікно" і в міністерства освіти дійсно не вистачає коштів для того, щоб створити потужний інформаційний ресурс.

"Тому було прийнято рішення зробити там засновником державне підприємство і ще когось", - сказав Табачник.

За словами міністра, це підприємство звернулося до вишів із пропозицією співпрацювати. Зокрема, розміщувати свої правила прийому, рекламу тощо.

При цьому він не уточнив, яке державне підприємство є засновником Товариства з обмеженою відповідальністю "Імперія інфо", що є власником сайту www.osvita.com та з яким ректорам вишів пропонується укладати договори на "інформаційне обслуговування".

"А Миколі Томенко, хочу сказати, хай б’ється головою об стіну – по-перше. По-друге - хай перевіряє факти, а по-третє - вибачиться перед українським народом, чому коли він був віце-прем’єром, закрилась найбільша кількість середніх шкіл", - сказав Табачник.

Коментуючи своє звернення до Генеральної прокуратури та прем’єр-міністра Микола Томенко, зокрема зазначив: "Враховуючи те, що останнім часом маємо не один приклад невчасного фінансування вищих навчальних закладів та навіть затримки з виплатами стипендій, то ситуація з оплатою вищими навчальними закладами послуг приватного інтернет-ресурсу за вимогою Міністерства освіти, виглядає не просто незаконною, а навіть цинічною".

Освіта.ua
05.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
мвд
Сайт osvita.com принадлежит частной структуре, владельцем которой является 24-летний киевлянин АЛЕКСАНДР ГУДКОВ, отец которго - НИКОЛАЙ ГУДКОВ - руководит Департаментом персонала и руководящих кадров в Минобразования. Фирма Гудкова-младшего имеет шанс заработать больше 25 миллионов гривен в этом году, и столько же - в течение всех последующих лет. http://www.segodnya.ua/news/, 05.05.2011
DR
Що потрібно зробити, щоб зняли цього «Министра образования, который путает Кушнера с Блоком, а Грибоедова с Пушкиным»?
C
Нет слов! И это министр образования!
Евия
Пауки в банке!!! И это наша власть!!! Фу-у-у-у!!! И деваться некуда...
ЛПТ
Сайт osvita.com принадлежит частной структуре, владельцем которой является 24-летний киевлянин Александр Гудков, отец которго - Николай Гудков - руководит Департаментом персонала и руководящих кадров в Минобразования. Фирма Гудкова-младшего имеет шанс заработать больше 25 миллионов гривен в этом году, и столько же - в течение всех последующих лет. http://www.segodnya.ua/news/, 05.05.2011
Сергей Донецк
Табачник, как ты уже достал!
Олена
Табачник те ж говорив і про підсумкові. Та тільки в школі адміністрація зобовязала кожного вчителя - предметника викупити собі примірники. Порахуємо : одна паралель - 50 грн , якщо дві - ще пятдесят. Про " англічан " промовчимо - у них ще веселіше десять варіантів на сорок діточок - та все своїм коштом та ще й під контролем. Цікаво , чи ВІН про це здогадується? Якщо так, токоли ж нарешті наїдяться ?
YA
Для Олена: не стоило "брать под козырёк"!
Коментувати
Лазірка
Коли читаєш ОЦЮ з дозволу сказати "відповідь" міністра віце-спікеру, коли читаєш "поради і спічі" щодо контрольних у 5-8 класах на сайті "профільного" міністерства, авторство щодо яких АЖ СВІТИТЬСЯ, коли слухаєш коментарі міністра щодо проблем шкіл, розумієш, що ТАКОГО рафінованого, самозакоханого, ГЕНЕТИЧНОГО ХАМА, як "профільний" міністр, РІДКО в житті зустрінеш. Слава Богу! Гєни ордєном не вдушиш! Хамство воно вилвзе, квакне своєю зеленою суттю, позначить і обрамить. Дивує лишень пасивність учителів, яким не вистачає ГОРДОСТІ ПРОФЕСІЙНОЇ почати ЗНЕВАЖАТИ хамила-чинушу та йому подібних, які тільки ЗАВАЖАЮТЬ викохувати громадян, ростити державу, ЗНЕВАЖАТИ від усього серця цих мешканців ПАРАЛЕЛЬНОГО, ХАМСЬКО-ЧИНОВНИЦЬКОГО світу, і, НАРЕШТІ, оголосити ЦЮ ЗНЕВАГУ.
?!!!
Як казав мій покійний дідусь: "Не всіх дурних війна забрала!"
zoya
А чи не пора головою об стіну битися самому Табачнику?Може тоді б у його голові перестали плодитися реформи, які начебто підтримують освітяни. Ганьба.