У Міносвіти працює чергова схема заробітку на вузах

Міносвіти "рекомендує" ректорам вищих навчальних закладів платити за надання інформаційних і консультаційних послуг на комерційному сайті osvita.com, що позиціонується чиновниками, як сайт Міністерства освіти

У Міносвіти працює чергова схема заробітку на вузах

Інтернет-портал "Єдине освітнє інформаційне вікно України" (osvita.com) створено на виконання рішення колегії Міністерства освіти і науки від 20 серпня 2010 року "Про створення інтернет-порталу "Єдине інформаційне освітнє вікно".

Відповідне рішення колегія Міносвіти ухвалила, заслухавши й обговоривши інформацію міністра освіти та науки Д. В. Табачника щодо доцільності створення такого інтернет-порталу.

На підставі рішення колегії також було видано наказ міністерства, що передбачає функціонування зазначеного інтернет-порталу та містить норму про необхідність забезпечення оперативного розміщення на ньому інформаційних матеріалів і нормативно-правових документів із питань діяльності міністерства.

У вересні минулого року проект "Єдине інформаційне освітнє вікно" було запущено, а в жовтні, міністр освіти і науки Дмитро Табачник під час прес-конференції офіційно презентував сайт, як нового та потужного інформаційного партнера Міністерства освіти.

Незважаючи на це, як повідомляє Бюро журналістських розслідувань "Свідомо", фактичним власником сайту www.osvita.com є приватна компанія ТОВ "Імперія інфо", що підтверджується також у реєстраційному записі домену www.osvita.com.

При цьому, у грудні минулого року керівникам вищих навчальних закладів було надіслано лист за підписом першого заступника міністра Є. Сулими щодо надання порталу "Єдине освітнє інформаційне вікно України" матеріалів із метою інформаційного обслуговування вищих навчальних закладів.

Але, як розповів "Свідомо" ректор одного з університетів, "для того щоб інформація про університет з’явилась на цьому сайті, необхідно віддати кілька тисяч гривень на рік".

Так, у копії договору, що оприлюднена Бюро журналістських розслідувань "Свідомо", зазначається сума "інформаційного обслуговування" в 7 500 тисяч гривень на квартал або 30 000 грн на рік, за які вищий навчальний заклад внесуть у базу та періодично писатимуть про нього.

Нагадаємо, що Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України із 2004 року має власний офіційний веб-сайт, що виконує функції інформування громадськості про діяльність міністерства.

Освіта.ua
05.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
ЛПТ
Сайт osvita.com принадлежит частной структуре, владельцем которой является 24-летний киевлянин Александр Гудков, отец которго - Николай Гудков - руководит Департаментом персонала и руководящих кадров в Минобразования. Фирма Гудкова-младшего имеет шанс заработать больше 25 миллионов гривен в этом году, и столько же - в течение всех последующих лет. http://www.segodnya.ua/news/, 05.05.2011
Сільський вчитель
Це якийсь гадючник, а не міністерство: що не тиждень-то нова афера!
arina
Табанчика под суд! Вор должен сидеть! Мы все подпишемся
Dddr
Точно такі ж листи є у кожному управлінні освіти ОДА та школах,які звертались з проханнямщось тамрозмістити.Бізнес,він і в Африці бізнес!
Хімік
На сайті МОНУ Табачник не інформує, а дезінформує освітян (чого варті запаролені варіанти електронних версій ДПА цього року). А на сайті освіта.сом - Табачник заробляє. Напевне з метою, щоб було чим поділитися з вчителями
вчитель математики
Для Хімік: звичайно, надійтесь!!!! поділиться!!!!!!!!!!!!!!!!!
Коментувати