Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Друга вища освіта в Україні може стати безкоштовною
Друга вища освіта в Україні може стати безкоштовною

Громадяни, які за станом здоров’я втратили можливість виконувати службові та посадові обов’язки за отриманою раніше кваліфікацією, можуть отримати можливість навчатися у виші безкоштовно

Друга вища освіта в Україні може стати безкоштовною

Відповідний законопроект про внесення змін до Закону України "Про вищу освіту" було зареєстровано та надіслано у профільний Комітет Верховної Ради минулого тижня.

Згідно із діючим Законом України "Про вищу освіту" держава гарантує громадянину України здобуття вищої освіти за бюджетні кошти лише однин раз. Здобуття другої вищої освіти відбувається за кошти фізичних та юридичних осіб.

Мета нового законопроекту – надати можливість громадянам України, які за станом здоров’я втратили можливість працювати за отриманою раніше кваліфікацією, безкоштовно отримувати вищу освіту за другим напрямом у державних та комунальних навчальних закладах.

Щоб уникнути зловживань, здоров'я такого абітурієнта має оцінити медико-соціальна експертна комісія.

Згідно пояснювальної записки до проекту Закону України, реалізація запропонованого проекту не потребуватиме додаткових витрат з Державного бюджету України, оскільки МОН України кожного року надає таке право громадянам України при затвердженні Умов прийому до вищих навчальних закладів України.

Освіта.ua
04.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!