У Києві пройде Всеукраїнська олімпіада з робототехніки

15 травня 2011 року за підтримки Міносвіти та Малої академії наук в Києві відбудеться щорічна Всеукраїнська олімпіада з робототехніки

У Києві пройде Всеукраїнська олімпіада з робототехніки

Під егідою олімпіади зберуться близько 70 команд, які представлятимуть навчальні заклади Києва, Харкова, Одеси, Сімферополя, Львова, Луцька та інших міст України.

Олімпіада з робототехніки об’єднує творчу молодь, сприяє її самореалізації та розвитку технічних здібностей, залучає до сфери високих технологій, популяризує робототехніку в Україні.

Завдання олімпіади складається з двох творчих компонентів: конструювання власного робота LEGO Mindstorms та його програмування для виконання завдання.

Завдання цьогорічної олімпіади об’єднані спільною темою "Роботи, які полегшують життя людей".

При виконанні завдань роботи можуть керуватися лише власним інтелектом, отримуючи дані з датчиків освітленості, відстані, дотику та звуку.

В українських команд уже є досвід участі в подібних олімпіадах – за плечима дві всеукраїнські та дві світові олімпіади.

Так, у Світовій олімпіаді 2010 року, яка проходила на Філіппінах українська команда зайняла 1 місце у творчій категорії з проектом пожежного робота-дирижабля.

Одночасно з олімпіадою проходитиме Ukrainian Brick Fest – всеукраїнський фестиваль LEGO–творчості. Гостей фестивалю чекає яскрава експозиція творчих робіт, турніри з настільних ігор та конкурси.

Всі бажаючі зможуть прийняти участь у матчах з LEGO-футболу, перевіривши свою вправність в керуванні роботами-футболістами.

Переможці конкурсів та ігор отримають цінні призи. Вхід вільний. Регістрація робіт для участі в Олімпіаді обов’язкова до 9 травня 2011 року.

Олімпіада проходитиме за адресою: м.Київ, пр. Академіка Глушкова, 2, спортивний комплекс (кафедра фізичного виховання та спорту КНУ ім.Т.Шевченка). Урочисте відкриття відбудеться о 10:00, 15 травня 2011 року.

Освіта.ua
04.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів