Університет "КРОК" запрошує на День відкритих дверей

21 травня 2011 року в Університеті економіки та права "КРОК" проходитиме День відкритих дверей

Університет "КРОК" запрошує на День відкритих дверей

Університет запрошує цьогорічних абітурієнтів та їх батьків познайомитися з навчальним закладом ближче, дізнатися про освітні програми, які він пропонує, та про умови навчання.

Для тих, хто ще не визначився з напрямом підготовки, співробітники Університету проведуть профорієнтаційні консультації.

Гості "КРОКу" зможуть отримати відповіді на найбільш актуальні для них питання: з яких предметів потрібні результати ЗНО для вступу на обраний напрям, які документи слід надати приймальній комісії, які форми навчання передбачені, чи є гуртожиток і які умови проживання в ньому, що вивчатимуть майбутні фахівці з права, психології, економіки, міжнародних відносин, комп’ютерних наук і де вони зможуть реалізувати себе після закінчення навчального закладу та ін.

Вступники матимуть змогу поспілкуватися з керівництвом університету, його факультетів та інших підрозділів.

На випускників 9 класів чекатимуть представники Коледжу економіки, права та інформаційних технологій і Київського коледжу нерухомості, які є складовими частинами Університету "КРОК".

Кожен, хто завітає до Університету, отримає подарунки – профорієнтаційні дайджести та диски з профорієнтаційними відеороликами.

Захід розпочнеться 21 травня о 10.00 у приміщенні університету за адресою: Київ, вул. Лагерна, 30-32 (ст. м. "Берестейська"). Реєстрація обов’язкова з 9.30 до 10.00 того ж дня.

Детальнішу інформацію можна отримати за телефонами: (044) 455-57-57, (044) 455-57-07, або за e-mail: krok@krok.edu.ua.

Освіта.ua
04.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів