Україно-німецька магістерська програма для студентів-політологів

Національний університет "Києво-Могилянська академія” (НаУКМА) та Університет ім. Фрідріха Шіллера у м. Єна (Німеччина) за підримки Німецької служби академічних обмінів (DAAD) розпочинають чергову спільну магістерську програму на 2011/2012 навчальний рік

Україно-німецька магістерська програма для студентів-політологів

Взяти участь у програмі можуть всі студенти, які здобули український диплом бакалавра. Апліканти мають володіти англійською мовою на високому рівні та мати знання німецької мови на середньому рівні чи принаймні на рівні вище початкового.

Окрім того, учасники конкурсу мають виявити глибокий інтерес до сучасних подій у політичному житті Німеччини та Європейського Союзу.

Навчання за программою триває два роки, а за умови успішного складання іспиту з німецької мови для іноземців TestDaF учасники протягом 5 місяців навчатимуться в Університет ім. Фрідріха Шіллера.

Найкращі студенти на період навчання в Університеті ім. Фрідріха Шіллера отримуватимуть стипендію DAAD.

Після закінчення навчання студенти отримають подвійний диплом: магістра з "Європейських студій" (M.E.S) НаУКМА та “Master of Politics” Університету ім. Фрідріха Шіллера.

Зміст навчання включає магістерську програму з політології, мовою викладання якої на 50% є німецька, а інші 50% - англійська та українська; спецкурси, які викладають німецькі та українські викладачі; семінари з методолгії та паралельне викладання німецької мови носіями мови.

Документи на вступ приймаються з 23 червня до 6 липня 2011 року. Вступні іспити з української та англійської мов відбудуться з 9 липня до 20 липня 2011 року.

Додаткову інформацію можна знайти на сайті НаУКМА за посиланням http://ukma.kiev.ua/, або на Інтренет-сторінці спільної україно-німецької програми за посиланням http://www.des.uni-jena.de/

Консультацію щодо участі у програмі можна також отримати в координатора програми Яни Подсувайт за електронною адресою: dsg.naukma@gmail.com, або в фахового лектора DAAD Андреаса Умланда за електронною адресою: andreas.umland@standfordalumni.org.

Довідка:
Університет ім. Фрідріха Шіллера – державний університет, який було засновано у 1558 році на базі академічної гімназії в м. Єна (Німеччина). Зараз університет займає одне з провідних місць у технічній освіті завдяки тісній співпраці з корпорацією «Карл Цейс». Університет розділений на 10 факультетів: теологічний, юридичний, економіки та менеджменту, філософський, соціологічний, математики та інформаційних технологій, фізики та астрономії, хімії та наук про землю, біології та фармацевтики, медичний. Бібліотека університету, заснована у 1558 році, налічує понад 2 млн томів.

Освіта.ua
02.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів