Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Україно-австрійська програма з експортноорієнтованого менеджменту
Україно-австрійська програма з експортноорієнтованого менеджменту

Університет економіки та права "КРОК" спільно з Університетом прикладних наук ІМС (Кремс, Австрія) реалізують україно-австрійську програму з експортноорієнтованого менеджменту

Україно-австрійська програма з експортноорієнтованого менеджменту

Програма відкриває нові горизонти для співробітництва та обміну досвідом як для студентів, так і для викладачів України та Австрії.

Її учасники можуть запозичити австрійський досвід з експортноорієнтованого менеджменту та досвід з розвитку сфери експорту України, представляючи новий вимір кооперації між Україною та Австрією в сфері вищої освіти.

Навчальний процес забезпечують висококваліфіковані викладачі університету та практики, що безпосередньо задіяні у сфері експортної діяльності. 60% дисциплін викладається англійською мовою.

Після успішного виконання програми студенти отримують диплом бакалавра/магістра з бізнесу в сфері експортноорієнтованого менеджменту Університету прикладних наук ІМС та український державний диплом бакалавра/магістра з міжнародної економіки.

Випускники IMC мають можливість працювати у масштабних бізнес-проектах, промислово-виробничому бізнесі, сфері споживчих товарів, банках, страхуванні, фінансовому консалтингу, на митниці, транспорті або складах, у сфері ІТ-послуг, міжнародній торгівлі, міжнародних та лобістських організаціях, сфері соціальних послуг.

Відбір студентів для участі у програмі обміну здійснюється на базі особистих якостей кандидатів, їх мовних знань та досвіду. Для участі в програмі обов’язковою умовою є надання результатів міжнародно визнаного тесту з англійської мови IELTS (С1 – для навчання на магістратурі, В2 – для навчання на бакалавраті).

Додаткову інформацію щодо україно-австрійської програми з експортноорієнтованого менеджменту можна отримати у координатора програми від Університету "КРОК" Альховицької Олени Євгенівни за тел.: (044) 456-71-91.

Освіта.ua
02.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!