Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Розпочато конкурс стипендіальної програми імені Івана Пулюя
Розпочато конкурс стипендіальної програми імені Івана Пулюя

Громадська організація Кирило-Мефодіївська фундація оголошує про початок відкритого відбірного конкурсу Всеукраїнської стипендійної програми імені Івана Пулюя

Розпочато конкурс стипендіальної програми імені Івана Пулюя

Основною метою створення Всеукраїнської стипендійної програми імені Івана Пулюя є формування національної самосвідомості студентської молоді та надання їй практичних можливостей для особистого і професійного розвитку.

Завданням Всеукраїнської стипендійної програми імені Івана Пулюя є підтримка і матеріальне заохочення обдарованої молоді, інтелектуальний потенціал якої в майбутньому послугує соціально-економічному розвитку України.

Всеукраїнська стипендійна програма імені Івана Пулюя проводиться для студентів національних вузів міст України.

Конкурс проводиться у три етапи. Спочатку студенти, які бажають взяти участь у конкурсі, мають заповнити та подати анкету через офіційний веб-сайт програми.

Другий етап являє собою співбесіду з координаторами програми в режимі відеочату, під час якої будуть запропоновані 3-5 питань загального характеру, які деталізують уявлення про особисті якості учасника і відповідність меті створення програми.

На третьому етапі фіналісти мають пройти фінальне інтерв’ю з представниками експертної ради - засновниками Кирило-Мефодіївської фундації та організаторами стипендіальної програми.

Учасники, які продемонструють найвищий рівень свого особистого потенціалу, професійну спрямованість та бажання побудувати успішне майбутнє України, отримають стипендію у розмірі 20 тисяч гривень, можливість безкоштовно вивчати іноземні мови, приймати участь у програмах обміну та проходити стажування у провідних компаніях України.

Заяви на участь у Програмі приймаються до 18 травня 2011 року.

Додаткова інформація, а також форма заяви знаходиться на сайті Стипендійної програми імені Івані Пулюя http://www.stypendiya.com.ua/

Довідка:
Кирило-Мефодіївська фундація є неприбутковою громадською організацією, що діє на благодійних засадах та проводить низку освітніх програм та проектів. Мета діяльності Кирило-Мефодіївської фундації – підтримка талановитої та професійно сфокусованої молоді, сприяння розвитку науки й освіти та національно-культурного рівня України.

Освіта.ua
02.05.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!