Розпочато конкурс стипендіальної програми імені Івана Пулюя

Громадська організація Кирило-Мефодіївська фундація оголошує про початок відкритого відбірного конкурсу Всеукраїнської стипендійної програми імені Івана Пулюя

Розпочато конкурс стипендіальної програми імені Івана Пулюя

Основною метою створення Всеукраїнської стипендійної програми імені Івана Пулюя є формування національної самосвідомості студентської молоді та надання їй практичних можливостей для особистого і професійного розвитку.

Завданням Всеукраїнської стипендійної програми імені Івана Пулюя є підтримка і матеріальне заохочення обдарованої молоді, інтелектуальний потенціал якої в майбутньому послугує соціально-економічному розвитку України.

Всеукраїнська стипендійна програма імені Івана Пулюя проводиться для студентів національних вузів міст України.

Конкурс проводиться у три етапи. Спочатку студенти, які бажають взяти участь у конкурсі, мають заповнити та подати анкету через офіційний веб-сайт програми.

Другий етап являє собою співбесіду з координаторами програми в режимі відеочату, під час якої будуть запропоновані 3-5 питань загального характеру, які деталізують уявлення про особисті якості учасника і відповідність меті створення програми.

На третьому етапі фіналісти мають пройти фінальне інтерв’ю з представниками експертної ради - засновниками Кирило-Мефодіївської фундації та організаторами стипендіальної програми.

Учасники, які продемонструють найвищий рівень свого особистого потенціалу, професійну спрямованість та бажання побудувати успішне майбутнє України, отримають стипендію у розмірі 20 тисяч гривень, можливість безкоштовно вивчати іноземні мови, приймати участь у програмах обміну та проходити стажування у провідних компаніях України.

Заяви на участь у Програмі приймаються до 18 травня 2011 року.

Додаткова інформація, а також форма заяви знаходиться на сайті Стипендійної програми імені Івані Пулюя http://www.stypendiya.com.ua/

Довідка:
Кирило-Мефодіївська фундація є неприбутковою громадською організацією, що діє на благодійних засадах та проводить низку освітніх програм та проектів. Мета діяльності Кирило-Мефодіївської фундації – підтримка талановитої та професійно сфокусованої молоді, сприяння розвитку науки й освіти та національно-культурного рівня України.

Освіта.ua
02.05.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів