Студенти КІБІТ взяли участь в спеціалізованих масових заходах в сфері туризму

У березні-квітні місяці 2011 р. відбулися традиційні спеціалізовані масові заходи в сфері туризму – VI-й Туристичний форум "UKRANIAN TRAVEL FORUM 2011" і XVII-а Міжнародна туристична виставка "Україна – подорожі та туризм - 2011"

Студенти КІБІТ взяли участь в спеціалізованих масових заходах в сфері туризму

В рамках договору про наміри з Асоціацією лідерів турбізнесу України (АЛТУ), як провідної суспільної організації в індустрії гостинності України, а також педагогічного експерименту з впровадження в навчальний процес практики соціального партнерства, студенти Київського інституту бізнесу та технологій (КІБІТ) прийняли активну участь в виставкових заходах.

В період проведення виставок, група студентів КІБІТ працювали на посадах менеджерів з реклами та менеджерів по роботі з клієнтами в таких провідних вітчизняних компаніях як ТОВ "Туристична агенція "Пан-Укрейн" та ТОВ "АТіК" (агенція тренінгів та консультацій в сфері туризму).

Під час роботи студенти проявили себе як організовані, відповідальні менеджери. Відмічено також високий рівень комунікативних навичок, готовність до самостійного виконання поставлених завдань. За результатами роботи студентам пропонуються повноцінні робочі місця для проходження виробничої та переддипломної практики.

Під керівництвом викладачів кафедри менеджменту студенти КІБІТ двічі на рік приймають активну участь у спеціалізованих виставкових заходах в сфері туризму починаючи з 2009 року. Студенти залучаються як до роботи на стендах провідних вітчизняних компаній, так і відвідують круглі столи, семінари, тренінги, що проводяться представниками туристичного бізнесу, отримуючи можливість "зануритися" в середовище майбутньої професійної діяльності.

Як показав досвід проведення такої форми навчальної діяльності, студенти значно ефективніше опановують практичні навички в обраній професії. Так, студент Лавренчук Сергій отримав посаду менеджера з туризму в ТОВ "АТіК" та успішно працює у компанії саме завдяки програмі впровадження соціального партнерства в КІБІТ. Також випускниця КІБІТ 2010 року Підсушня Наталія вже рік працює на посаді менеджера в відділі розвитку та просування агентської мережі ТОВ "Туристична агенція "Пан-Укрейн" за результатами успішної роботи під час переддипломної практики.

Освіта.ua
27.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів