Українських військових навчатимуть в Академії Генштабу Росії

Українських військових фахівців планують навчати в Академії Генерального штабу Російської Федерації та низці інших російських військових навчальних закладів

Українських військових навчатимуть в Академії Генштабу Росії

Про це 19 квітня повідомив міністр оборони України Михайло Єжель під час спільної з міністром оборони Російської Федерації Анатолієм Сердюковим прес-конференції, яка відбулася на держпідприємстві "Антонов" у Києві.

"Ми готові до цього кроку і плануємо почати підготовку українських військових фахівців в Академії Генерального штабу Російської Федерації, інших вищих навчальних закладах різних родів військ, а також на офіцерських курсах", - зазначив глава вітчизняного оборонного відомства.

У свою чергу міністр оборони Російської Федерації Анатолій Сердюков зазначив, що подібні переговори щодо співробітництва у галузі реформування військової науки і освіти, обміну слухачами та курсантами військових вишів між обома країнами проводяться не вперше.

Відкритим поки що залишається питання кількості українських слухачів і курсантів, які будуть проходити навчання у військових вишах Російської Федерації. М. Єжель повідомив, що вирішення цього питання планується вже в найближчому майбутньому.

ЛIГАБiзнесIнформ
23.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів