Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Всеукраїнська студентська рада розробить положення про студентське самоврядування
Всеукраїнська студентська рада розробить положення про студентське самоврядування

19 квітня 2011 року у Дніпропетровську відбувся круглий стіл на тему "Роль органів студентського самоврядування у вдосконаленні системи вищої освіти України"

Всеукраїнська студентська рада розробить положення про студентське самоврядування

Захід був організований Всеукраїнською студентською радою при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту спільно з Дніпропетровською молодіжною радою при міському голові та Радою студентів Дніпропетровського національного університету імені Олеся Гончара (ДНУ).

Під час засідання керівники органів студентського самоврядування обговорили питання вдосконалення нормативно-правової бази діяльності органів студентського самоврядування, а саме проект Типового положення про студентське самоврядування.

"На сьогоднішній день діяльність органів студентського самоврядування регламентується лише Законом України "Про вищу освіту". Однак органи студентського самоврядування потребують визначення механізмів та принципів своєї діяльності на рівні нормативних актів нижчого рівня", - зазначила керівник секретаріату Всеукраїнської студентської ради при Міністерстві освіти і науки, молоді та спорту Анастасія Собова.

"Типове положення має бути міцним фундаментом, тією спільною основою, на яку спиратиметься все студентське самоврядування України", - підкреслила вона.

Також дискусію викликало питання терміну повноважень виборчих посад студентських органів самоврядування. За словами Анастасії Собової, найбільш демократичним буде визначення терміну перебування на посаді голови органу студентського самоврядування строком від одного до двох років, в залежності від специфіки вищого навчального закладу.

За результатами круглого столу було вирішено створити робочу групу, яка доопрацює проект з урахуванням пропозицій від органів студентського самоврядування та винесе на розгляд Конференції Всеукраїнської студентської ради.

Освіта.ua
23.04.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!