Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Творчий тиждень Werkwoche-2011 в Німеччині
Творчий тиждень Werkwoche-2011 в Німеччині

Центр європейських ініціатив запрошує активну та креативну молодь 18-26 років взяти участь у міжнародному обміні, що відбудеться у молодіжному центрі Хіршлюх, м.Шторков (Німеччина) 4-14 серпня 2011 року

Творчий тиждень Werkwoche-2011 в Німеччині

До уваги молоді з Німеччини, України та Польщі будуть представлені сім творчих майстерень, у яких вони зможуть розкрити свої таланти. Учасникам пропонується графіка, "гра зі світлом", театр, гра в оркестрі/музичній групі, театр танцю, фотографія та цифрова фотографія.

Вести майстерні будуть професійні тренери з Німеччини. Фіналом занять будуть презентації кожної з майстерень.

Тиждень креативності був і залишається місцем зустрічі різних поколінь та міжнародної спільноти в неформальній атмосфері в оточені природи.

Також протягом творчого тижня відбудеться екскурсія до Берліну, національні вечори та веселе міжкультурне спілкування.


Робоча мова - німецька (базовий рівень знання є обов’язковим) та англійська. Для участі у деяких майстернях (наприклад, театр) вільне володіння німецькою є обов’язковою умовою.

Організатори забезпечують харчування, проживання, участь у творчих майстернях, необхідні матеріали та обладнання, екскурсію до Берліну.

Учасники самостійно сплачують транспортні витрати, витрати, пов’язані із отриманням візи, а також організаційний внесок – 30 євро.

Бажаючі взяти участь у творчому тижні Werkwoche-2011 мають до 15 травня 2011 року заповнити онлайн анкету. Так як кількість місць обмежена, відбір учасників буде відбуватись на конкурсній основі.

Детальна інформація про конкурс знаходиться на офіційному сайті СМГО "Центр європейської ініціатив" http://www.eu.sumy.ua/

Довідка: Центр європейських ініціатив - це громадська неприбуткова організація, створена на засадах добровільності, гуманності, гласності, спільності інтересів, самоврядування і рівності прав її членів для спільної реалізації громадянами своїх законних інтересів, прав та свобод.

Організація має на меті сприяти реформуванню України у відповідності до європейських стандартів, впроваджувати демократичні цінності та розвиток громадянського суспільства в Україні шляхом провадження освітньої та інформаційно-просвітницької діяльності.

Освіта.ua
21.04.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!