Проект для викладачів журналістики "Новітні медіа у вузах України"

Фонд Ріната Ахметова "Розвиток України" спільно з Національним університетом "Києво-Могилянська академія" оголошує про початок конкурсу на участь у проекті "Новітні медіа у вузах України"

Проект для викладачів журналістики "Новітні медіа у вузах України"

Метою проекту є навчання викладачів кафедр журналістики викладанню online-журналістики задля запровадження навчального курсу новітніх медіа в українських вузах. Навчання проводитимуть найкращі українські та закордонні викладачі.

Навчання відбуватиметься у вигляді дво- або триденних модулів протягом 8 місяців. Кожний модуль буде присвячено різним аспектам/проблемам створення контенту та розповсюдження його серед аудиторії.

Для участі у відкритому конкурсі апліканти мають надати заповнену аплікаційну форму, де зазначається рівень освіти кандидата, його викладацький досвід, рівень володіння комп’ютером та рівень знання англійської мови.

Навчальна програма базується на спільному проекті фонду Ріната Ахметова "Розвиток України" та Національного університету "Києво-Могилянська академія" - "Журналістика цифрового майбутнього", що успішно реалізується з 2007 року серед журналістів України. Навчання на проекті є безкоштовним.

Заявки приймаються по 10 травня 2011 року. 15-25 травня 2011 року відбудеться співбесіда конкурсантів із членами приймальної комісії. Про час інтерв’ю буде повідомлено особисто кожному з бажаючих взяти участь у проекті.

Додаткову інформацію про конкурс, а також форму заяви на участь можна знайти на Інтернет-сторінці Могилянської школи журналістики за посиланням http://j-school.kiev.ua/blog/newmediaukraine-2011/

Із запитаннями щодо участі у конкурсі слід звертатися до керівника проектів напряму "Освіта" фонду Ріната Ахметова "Розвиток України" Олександра Власенка за тел.: +38 (044) 502-52-16, +38 (050) 348-47-43, або на e-mail: avlasenko@fdu.org.ua.

Освіта.ua
21.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів