Туристична освіта за інноваційними програмами училище-технікум-університет

Кожного року в навчально-науково-виробничому комплексі "Туризм, готельне господарство, економіка і право" серед студентів Київського технікуму готельного господарства проводиться конкурс "Кращий за професією"

Туристична освіта за інноваційними програмами училище-технікум-університет

Саме це змагання є визначальним у підготовці фахівців високого класу, адже, будучи ще студентами, молодь закріплює у справжньому діючому готелі різноманітні навички та уміння, виконує технологічні операції, вчиться "командної гри".

Саме ці юнаки і дівчата є надійною опорою України у підготовці до "Євро-2012". Після закінчення технікуму найкращі та найактивніші студенти будуть прийняті відразу на третій курс Київського університету туризму, економіки і права (КУТЕП).

Упродовж тривалого часу вищі та загальноосвітні навчальні заклади України не готували спеціалістів для туристичної галузі. Тому фундаментальна туристична освіта в Україні - відносно нова сфера освіти.

Підготовкою фахівців у туристичній сфері України займаються понад 50 вищих навчальних закладів освіти різних форм власності та рівнів акредитації. Серед них перший в Україні навчальний заклад нового типу – навчально-науково-виробничий комплекс "Туризм, готельне господарство, економіка і право", який проводить навчання за наскрізними програмами училище-технікум-університет.

Підготовка фахівця-професіонала за схемою ступеневої освіти розпочинається у Економіко-юридичному училищі, в якому дев’ятикласники отримують повну загальну освіту разом із першою професією: кухаря, покоївки, агента з організації туризму та інші.

Наступним кроком є Київський технікум готельного господарства, до якого випускників училища приймають без жодних екзаменів та ЗНО за результатами співбесіди.

Тут вони мають можливість удосконалювати свої знання, уміння та навички, набути нових теоретичних та практичних знань, проходити практику за кордоном.

Після закінчення Київського технікуму готельного господарства студенти можуть поступити одразу на 3-й курс Київського університету туризму, економіки і права.

Освіта.ua
19.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів