Щорічний літній інститут з американістики пройде в Україні

Відділ преси та культури Посольства США в Києві у співпраці зі Східноукраїнським національним університетом ім. Даля оголошує про початок 12-го щорічного літнього інституту з американістики

Щорічний літній інститут з американістики пройде в Україні

Тема нинішнього заходу - "Уявлення про Америку: погляд на уряд США, суспільство та інновації на початку XXI століття".

Захід призначений для українських професіоналів, які зацікавлені у подальшому розвитку, спілкуванні зі своїми американськими колегами та розвитку зв'язків з організаціями США.

Організатори запрошують до участі викладачів, які викладають соціальні науки у вищих навчальних закладах України мінімум два роки, або займаються впровадженням і розвитком курсів американістики в університетах, де працюють.

Перевагу буде надано тим кандидатам, які раніше не відвідували цю програму.

Для участі у заході будуть відібрані 30 викладачів університетів та дослідників з усіх регіонів України.

Інтенсивна програма розрахована на один тиждень. Вона включає лекції, семінари, обговорення, рольові ігри. Заняття проводитимуть американські викладачі та інші фахівці.

В учасників літньої програми буде можливість обговорити зміни, які відбулися в американському суспільстві на початку цього століття, а також вплив на американське суспільство соціальних медіа.

Бажаючі взяти участь у заході мають до 16 травня 2011 року надати лист, що пояснює намір претендента взяти участь у Літньому інституті, та рекомендаційний лист від вишу, де працює кандидат.

Організатори заходу оплачують навчання, проживання та харчування. Учасники Літнього інституту оплачують транспортні витрати і роблять одноразовий реєстраційний внесок.

Захід відбудеться 5-10 червня 2011 року в Східноукраїнському національному університеті імені Володимира Даля.

Аплікаційні форми та додаткова інформація про 12-й щорічний літній інститут з американістики доступні на офіційному сайті посольства США за наступним посиланням.

Освіта.ua
19.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів