Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Четвертий Всеукраїнський день правничих вакансій
Четвертий Всеукраїнський день правничих вакансій

13 травня 2011 року ВГО "Європейська асоціація студентів права. Україна" - The European Law Students' Association (ELSA) запрошує взяти участь у Четвертому Всеукраїнському дні правничих вакансій

Четвертий Всеукраїнський день правничих вакансій

Захід орієнтований на компанії, що зацікавлені у професійному доборі кадрів правової спеціалізації, медіа-партнерів, випускників юридичних вузів та молодих юристів.

Даний захід є унікальною можливістю для компанії не тільки отримати доступ до амбіційної талановитої молоді як до перспективних співробітників, але й заявити про себе на всю країну як про соціально спрямовану організацію, що дбає про зростаюче покоління молодих юристів.

Всеукраїнський день правничих вакансій набуває все більшої популярності як серед студентів-правників та молодих юристів, так і серед провідних міжнародних та українських компаній, зокрема, юридичних фірм.

За попередні роки більш ніж 40 фірм взяли участь у Всеукраїнському дні правничих вакансій від ELSA, а деякі з них стають вже постійними учасниками. Серед учасників: ЮФ "Magisters", ЮФ "Саєнко Харенко", ЮФ "Василь Кісіль та Партнери", ЮФ "Asters", "Salans", "Beiten Burkhardt", "CMS Cameron McKennaLLC", "CMS Reich-Rohrwig Hainz TOV" та багато інших.

Взявши участь у даному заході, компанія має нагоду розширити контакти з медіа-партнерами, а також розпочати співпрацю з ELSA у сфері Програми міжнародних стажувань.

Крім того, це можливість для юридичних фірм, зацікавлених у кваліфікованому персоналі, розповсюдити інформацію про себе серед кращих студентів-правників та юристів, поповнити базу резюме та провести співбесіди за один день.

Студенти-правники та молоді юристи зможуть особисто надати резюме та пройти співбесіду з менеджерами провідних юридичних компаній України та світу, забезпечити собі стажування або працевлаштування, а також отримати персональну консультацію у віце-президента STEP (Student Trainee Exchange Programme) про можливості участі у міжнародній програмі стажувань.

Із запитаннями щодо участі у Четвертому Всеукраїнському дні правничих вакансій звертайтеся до президента ELSA Україна Кристини Бродич за тел.: (093) 887-79-33, e-mail: president@elsa-ukraine.org, або до віце-президента STEP Дар’ї Олійник за тел.: (063) 294-06-05, e-mail: vpstep@elsa-ukraine.org.

Довідка:
The European Law Students' Association — це міжнародна, незалежна, неполітична та неприбуткова організація, що об’єднує студенів-правників та молодих юристів, що зацікавлені в науковому та особистому вдосконаленні. Сьогодні вона є однією з найбільших незалежних студентських організацій і представлена у більш ніж 40 країнах Європи, членами якої є 30 000 студентів та молодих юристів.

Освіта.ua
17.04.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!