Розпочато конкурс академічних та творчих робіт "Майбутнє міграції в Україні"

Представництво Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні запрошує молодь до участі в конкурсі робіт "Майбутнє міграції в Україні"

Розпочато конкурс академічних та творчих робіт "Майбутнє міграції в Україні"

Конкурс має на меті розпочати діалог із молоддю України та надати можливість студентам профільних вищих навчальних закладів висловити власні думки й ідеї щодо майбутнього міграції в Україні шляхом написання академічних та творчих робіт.

Крім того, конкурс має на меті знайти відповідь на питання, як вплине міграція на майбутнє України та яким чином можливо отримати максимальні переваги від міграції, мінімізуючи потенційні проблеми, пов’язані з нею.

Участь у конкурсі можуть взяти громадяни України та іноземці, які є студентами денної форми навчання в українських вищих навчальних закладах за спеціальностями: політологія, соціологія, соціальна робота, міжнародні відносини, юриспруденція, економіка та суміжні дисципліни, журналістика та суміжні дисципліни.

     

До розгляду приймаються авторські роботи студентів за трьома категоріями: академічне есе, стаття (репортаж, інтерв’ю, журналістське розслідування, аналітична чи публіцистична стаття) або творча робота (оригінальні плакати, відео, малюнки, брошури, веб-сторінки, плани заходів/кампаній тощо), що розкривають будь-який аспект теми "Майбутнє міграції в Україні".

Студенти мають до 30 червня 2011 року надіслати свої роботи, коротке резюме, контактну інформацію, назву навчального закладу та копію студентського квитка на електронну або поштову адресу МОМ.

Автори трьох найкращих робіт (однієї у кожній категорії) будуть запрошені взяти участь у Міжнародній конференції "Майбутнє міграції в Україні", що відбудеться в Києві у жовтні 2011 року, а також отримають можливість стажування в Представництві МОМ та інших партнерських організаціях.

Їхні роботи будуть опубліковані у партнерських ЗМІ та розповсюджені серед зацікавлених організацій. МОМ гарантує дотримання авторських прав на будь-яку оригінальну роботу, подану на участь у конкурсі.

У разі виникнення будь-яких запитань щодо конкурсу, звертайтеся до представника МОМ Анастасії Гайдук за тел. (044) 568 50 15, email: migrationcontest@iom.int. Більш детальну інформацію можна отримати на веб-сайті Представництва МОМ http://www.iom.org.ua/index.php?page=news&type=events&id=509&idn=true

Освіта.ua
17.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів