Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Києво-Могилянська академія проводить День відкритих дверей
Києво-Могилянська академія проводить День відкритих дверей

16 травня 2011 року Національний університет "Києво-Могилянська академія" (НаУКМА) радо запрошує абітурієнтів, їх батьків та всіх охочих на День відкритих дверей

Києво-Могилянська академія проводить День відкритих дверей

Участь у цьому заході допоможе відвідувачам отримати детальну інформацію про особливості навчання та умови вступу до академії, а також про відмінності НаУКМА від інших вищих навчальних закладів.

Учасники заходу матимуть нагоду переглянути презентаційні фільми про НаУКМА, поспілкуватися з представниками факультетів – деканами, заступниками деканів, викладачами та студентами, а також взяти участь у екскурсії університетським містечком.

Протягом Дня відкритих дверей проводиметься Акція "Перевір себе" – пробне тестування за оригінальними конкурсними завданнями НаУКМА та ЗНО, після чого відбудеться публічна перевірка та оприлюднення результатів. Попередня реєстрація на пробне тестування за тел.: (044) 425-10-47.

Крім того, молоді буде запропоновано взяти участь у весняній фінансовій школі для абітурієнтів. Попередня реєстрація на пробне тестування до школи за тел.: (098) 228-78-32.

Захід розпочнеться 16 квітня 2011 року о 9.00 у приміщенні культурно-мистецького центру НаУКМА за адресою: вул. Іллінська, 9.

Детальнішу інформацію про День відкритих дверей у Києво-Могилянській академії можна отримати у приймальній комісії вишу за тел.: (044) 425-60-22.

Довідка:
Відроджена 1992 року Могилянка – це не тільки найстаріший вищий освітній заклад країни, а й один з найпрестижніших і найдинамічніших університетів країни. Переважна більшість освітніх інновацій, які з’явилися у системі вищої освіти України, були вперше запроваджені та апробовані саме у Могилянці: трирівнева система навчання "бакалавр-магістр-доктор" (з 1992 року), система вільного творчого навчання (Liberal Arts Education), структуровані PhD-програми європейського зразка (з 2008 року) тощо. За рейтингами журналів "Деньги" (березень 2011 року), "Кореспондент" та "Коментарии" (травень 2010 року), Могилянка знаходиться у трійці лідерів у загальному рейтингу ВНЗ України за якістю підготовки та попитом на своїх випускників.

Освіта.ua
15.04.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!