Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти До сфери управління Міносвіти передано низку будівельних коледжів
До сфери управління Міносвіти передано низку будівельних коледжів

Уряд 6 квітня на своєму засіданні ухвалив рішення про передачу деяких вищих навчальних закладів до сфери управління Міністерства освіти і науки, молоді та спорту

До сфери управління Міносвіти передано низку будівельних коледжів

Як повідомляє прес-служба Кабінету Міністрів України, підпорядкування вищих навчальних закладів Міністерству освіти і науки, молоді та спорту забезпечить зміцнення вертикалі управління системою вищої освіти між міністерством та обласними державними адміністраціями, на території яких знаходяться вузи.

Рішення створить сприятливі умови для управління системою вищої освіти, дотримання єдиних державних вимог щодо якості підготовки фахівців і здійснення єдиних підходів до планування, організації, мотивації та контролю за якістю діяльності системи вищої освіти.

За словами міністра освіти Дмитра Табачника, надалі буде оптимізовано мережу вищих навчальних закладів у розрізі регіонів, з урахуванням демографічної та соціально-економічної ситуації, а також з урахуванням інфраструктури виробничої й невиробничої сфери.

Як зазначають в уряді, ухвалене рішення усуне дублювання підготовки фахівців, нераціональне формування обсягів підготовки фахівців з вищою освітою за кошти державного бюджету, зменшить витрати на управління навчальними закладами.

До сфери управління Міносвіти передано: Донецький коледж будівництва та архітектури; Запорізький будівельний коледж; Кам'янець-Подільський коледж будівництва, архітектури та дизайну; Київський коледж будівництва, архітектури та дизайну; Кіровоградський будівельний коледж; Криворізький будівельний коледж; Луганський будівельний коледж; Львівський коледж будівництва, архітектури та дизайну; Макіївський політехнічний коледж; Маріупольський будівельний коледж; Севастопольський будівельний коледж; Сумський будівельний коледж; Харківський коледж будівництва, архітектури та дизайну.

Освіта.ua
13.04.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!