Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти КУТЕП другий рік поспіль отримує диплом за активну профорієнтаційну роботу
КУТЕП другий рік поспіль отримує диплом за активну профорієнтаційну роботу

Київський університет туризму, економіки і права (КУТЕП) взяв участь у виставці "Освіта та кар’єра-2011", яка проходила 7-9 квітня у Києві

КУТЕП другий рік поспіль отримує диплом за активну профорієнтаційну роботу

Активну участь Київського університету туризму, економіки і права (КУТЕП) у виставці "Освіта та кар’єра-2011" відзначили міністр освіти і науки України Д. В. Табачник і президент Національної академії педагогічних наук України В. Г. Кремень.

Диплом "За активну профорієнтаційну роботу серед молоді", отриманий під час виставки, - важлива відзнака зусиль колективу КУТЕП, спрямованих на формування усвідомленого вибору абітурієнтами навчального закладу та пропагування туристської освіти серед молоді.

Виставка "Освіта та кар’єра-2011" надала університетові можливість висвітлити для загалу актуальність спеціальностей, за якими готує студентів КУТЕП, та виключне значення якісної підготовки фахівців для сфери туризму і гостинності, особливо, напередодні "Євро-2012".

Міжнародна виставка "Освіта та кар'єра" за відгуками фахівців, відвідувачів, українських та закордонних учасників є наймасштабнішою освітянською виставкою в Україні.

Наймасштабніша за кількістю учасників експозиція виставки, цього року представила понад 180 провідних навчальних закладів, освітніх агенцій, видавництв. Серед них понад 100 вищих навчальних закладів з 20 регіонів України, з них більше 40 – національні.

Виставку супроводжувала велика та змістовна тематична програма, яка включала семінари, презентації, круглі столи, презентації на стендах, презентації закордонних навчальних закладів, тематичний конкурс серед вищих навчальних закладів-учасників виставки та інші заходи.

Освіта.ua
12.04.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!