Кращі студенти Університету "КРОК" отримують стипендії

Щороку до дня народження Університету КРОК проводиться конкурс на здобуття стипендії від Асоціації випускників університету

Кращі студенти Університету "КРОК" отримують стипендії

Засновником конкурсу є Громадська організація "Асоціація випускників Університету "КРОК". Метою конкурсу є визнання, заохочення та нагородження студентів університету, які мають високий інтелектуальний рівень, значні особисті досягнення і демонструють потенціал щодо розвитку спільноти випускників у майбутньому.

Учасниками конкурсу зазвичай стають студенти третього або четвертого курсу Університету "КРОК" денної форми навчання, що мають значні особисті досягнення в науці, культурному житті, спорті або розвитку студентства.

Номінанти на стипендію мають презентувати власні досягнення та бачення своєї майбутньої участі в розвитку спільноти випускників та підтримки університету.

За результатами конкурсу надається до п’яти стипендій Асоціації випускників Університету "КРОК".

Також університет впроваджує міжнародні програми обміну. Так, у цьому році Управління міжнародного співробітництва Університету "КРОК" проводить серед своїх студентів конкурсний відбір на безкоштовне навчання в бізнес-школі Університету ім. Козминського (Польща).

Освіта.ua
06.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів