Університет "КРОК" впроваджує міжнародні програми обміну

Управління міжнародного співробітництва Університету "КРОК" проводить серед своїх студентів конкурсний відбір на безкоштовне навчання в бізнес-школі Університету ім. Козмінського (Польща)

Університет "КРОК" впроваджує міжнародні програми обміну

Фіналісти відбору матимуть нагоду навчатися протягом семестру в європейській бізнес-школі, обирати та змінювати дисципліни, а також спілкуватися у мультикультурному середовищі у серці Європи.

Участь в програмі можуть взяти студенти 1-4 курсів Університету "КРОК" економічних та управлінських спеціальностей, які володіють англійською або польською мовою, мають високу академічну успішність та лідерські якості.

Після завершення навчання студенти Університету "КРОК" отримають офіційний сертифікат із оцінками (transcript) Університету ім. Козмінського, а також можливість перезарахування отриманих кредитів.

Навчання безкоштовне за рахунок оплати навчання в Університеті "КРОК". Фіналісти відбору сплачують проживання та харчування.

Нагадаємо, у цьому році Університет "КРОК" проводить попередню електронну реєстрацію абітурієнтів, яка надає вступникам додаткові можливості та переваги.

Довідка
: Розташований у Варшаві, Університет ім. Козмінського знаходиться на невеликій відстані перельоту від усіх європейських столиць. У рейтингу Global Masters Університет посів 36 місце у світі у сфері менеджменту. Рейтинг складався із декількох підрейтингів, так званих "власних ліг", де були перераховані 10 найкращих у світі бізнес-шкіл. Університет ім. Козмінського входить до чотирьох із зазначених підрейтингів, йому було присвоєне 4 місце у сфері підприємництва, 8 – у сфері маркетингу та 9 – у галузі економіки.

Освіта.ua
05.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
igor
veri god