У 2012 році канікули у студентів можуть початися на 20 днів раніше

У 2012 році у зв’язку із Євро-2012 навчальний процес у школах та вищих навчальних закладах може завершитися раніше

У 2012 році канікули у студентів можуть початися на 20 днів раніше

Про це повідомив на прес-конференції віце-прем’єр Борис Колесніков, коментуючи чутки, що, зокрема, студентів примусять навчатися і по суботах, щоб до травня 2012 року звільнити гуртожитки з метою організації дешевих готелів для гостей та уболівальників чемпіонату.

"Що стосується вступних іспитів у наступному році, дійсно такі зміни будуть. Тобто в абітурієнтів буде більше часу підготуватися. Якщо буде система вступних іспитів, то всі екзамени почнуться 2 серпня 2012 року", - зазначив він.

"Я не знаю, хто буде навчатися по суботах, але те, що до 20-25 травня процеси навчальні та екзаменаційні мають бути завершені – це 100%", - заявив Колесніков.

За його словами, "у всьому світі так було, у всьому світі зсували терміни і під Олімпіади, і під чемпіонати світу та Європи".

"Цей проект достойний того, щоб наші діти закінчили навчання на 20 днів раніше. Це тимчасові незручності", - заявив віце-прем’єр.

Щодо навчання по суботах він порадив звернутися до міністра освіти Дмитра Табачника.

У будь-якому випадку остаточне рішення ухвалюватиме Міністерство освіти і науки, молоді та спорту України.

Українська правда
05.04.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
училка
я не знаю, як там скажуть в міністерстві, а у нас в міськво - точно запрягут працювати по суботах. Та ще й не заплатять за червень