УБС НБУ підписав угоду з Державною комісією з регулювання ринку фінпослуг

Університет банківської справи НБУ уклав договір з Державною комісією з регулювання ринку фінансових послуг щодо обов’язкового навчання та проведення кваліфікаційних екзаменів для керівників та головних бухгалтерів кредитних спілок та інших учасників фінансових ринків

УБС НБУ підписав угоду з Державною комісією з регулювання ринку фінпослуг

Відтепер такі навчання будуть відбуватись регулярно на базі Львівського інституту банківської справи та Інституту магістерської та післядипломної освіти.

Навчання здійснюватимуться за типовою програмою підвищення кваліфікації, яка включає в себе блок "менеджмент", "фінансовий аналіз бухгалтерського обліку", "правове регулювання та організаційно-економічні засади управління" тощо.

Тривалість навчання 4 дні. Кваліфікаційний екзамен прийматиме єдина комісія Держфінпослуг.

За словами президента Всеукраїнської асоціації кредитних спілок Вікторії Волковської, саме Університет банківської справи стане епіцентром безперервної освіти для фахівців кредитних спілок.

Переваги закладу - сучасна база підвищення кваліфікації з використанням мультимедійних технологій, а також комфортні умови проживання. Останнє не менш важливе, адже навчання передбачає відрив від виробництва.

Свою згоду викладати на курсах уже дали кращі фахівці Держфінпослуг, Всеукраїнської асоціації кредитних спілок, Національного банку України та провідні вчені Університету банківської справи НБУ.

Освіта.ua
29.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів