21 квітня відбудеться семінар з актуальних питань європейського права

21 квітня 2011 року в Національному університеті "Києво-Могилянська академія" (НаУКМА) відбудеться перший семінар з актуальних питань європейського права на тему: "Вплив Лісабонської угоди на відносини між ЄС та Україною"

21 квітня відбудеться семінар з актуальних питань європейського права

Під час цієї події провідні українські та іноземні науковці і експерти з права ЄС, державні службовці обговорять вплив Лісабонської угоди на сучасні і майбутні відносини у різноманітних сферах співробітництва між ЄС та Україною.

Семінар відбудеться в рамках проекту факультету правничих наук Києво-Могилянської академії (НаУКМА) за програмою Європейської Комісії ім. Жана Моне.

Організатори семінару: Українська асоціація європейських студій та Національний університет "Києво-Могилянська академія".

Цільова аудиторія семінару: науковці, експерти з європейських студій, правники, викладачі і студенти соціальних дисциплін, вчені, журналісти, державні службовці та працівники органів місцевого самоврядування, усі, хто цікавиться правовими аспектами відносин між ЄС і Україною, європейськими студіями.

Місце проведення: НаУКМА.

Останній термін реєстрації: 18 квітня 2011 року.

Контактна особа: Анна Хворостянкіна, тел.: +38 (050) 733-94-94, е-mail: [email protected].

Освіта.ua
29.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів