Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти У міністерстві освіти дорікають адміністраціям вузів за несвоєчасне звітування
У міністерстві освіти дорікають адміністраціям вузів за несвоєчасне звітування

Директор департаменту персоналу та керівних кадрів МОН Сергій Баранов-Мохорт заявляє про неналежну виконавську дисципліну деяких керівників вищих навчальних закладів, які своїми діями вносять дисбаланс у роботу міністерства

У міністерстві освіти дорікають адміністраціям вузів за несвоєчасне звітування

Зокрема в заяві керівника департаменту персоналу та керівних кадрів відомства зазначається, що однією з функцій міністерства освіти є контроль, систематизація та узагальнення даних щодо державних навчальних закладів підпорядкованих міністерству.

Департамент персоналу та керівних кадрів, зазначається в заяві, здійснює відповідний контроль над вищими навчальними закладами І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації. Обмін необхідною інформацією здійснюється за принципом офіційного листування, з визначеними вимогами та строками виконання.

За результатами отриманих відповідей, зазначений підрозділ міністерства проводить аналіз отриманих даних та здійснює відповідне реагування на певні запити, - зазначають в МОН.

"Але, попри, здавалося б, порозуміння між міністерством та підпорядкованими йому закладами, змушений констатувати, що не всі вони вчасно відгукуються на наші прохання, чим вносять дисбаланс у сталу роботу державного органу", - підкреслює Баранов-Мохорт.

В департаменті зазначають, що перевірка та аналіз виконавської дисципліни керівників вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, які перебувають у підпорядкуванні МОН свідчить про те, що чверть керівників (26%) несвоєчасно надають потрібну інформацію міністерству. Кількість таких керівників в навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації складає 20%.

Хочеться ще раз звернути увагу керівників вищих навчальних закладів на виконавську дисципліну, а також на необхідність неухильного дотримання умов контракту, - зазначив представник міністерства освіти.

Освіта.ua
29.03.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!