У міністерстві освіти дорікають адміністраціям вузів за несвоєчасне звітування

Директор департаменту персоналу та керівних кадрів МОН Сергій Баранов-Мохорт заявляє про неналежну виконавську дисципліну деяких керівників вищих навчальних закладів, які своїми діями вносять дисбаланс у роботу міністерства

У міністерстві освіти дорікають адміністраціям вузів за несвоєчасне звітування

Зокрема в заяві керівника департаменту персоналу та керівних кадрів відомства зазначається, що однією з функцій міністерства освіти є контроль, систематизація та узагальнення даних щодо державних навчальних закладів підпорядкованих міністерству.

Департамент персоналу та керівних кадрів, зазначається в заяві, здійснює відповідний контроль над вищими навчальними закладами І-ІІ та ІІІ-ІV рівнів акредитації. Обмін необхідною інформацією здійснюється за принципом офіційного листування, з визначеними вимогами та строками виконання.

За результатами отриманих відповідей, зазначений підрозділ міністерства проводить аналіз отриманих даних та здійснює відповідне реагування на певні запити, - зазначають в МОН.

"Але, попри, здавалося б, порозуміння між міністерством та підпорядкованими йому закладами, змушений констатувати, що не всі вони вчасно відгукуються на наші прохання, чим вносять дисбаланс у сталу роботу державного органу", - підкреслює Баранов-Мохорт.

В департаменті зазначають, що перевірка та аналіз виконавської дисципліни керівників вищих навчальних закладів І-ІV рівнів акредитації, які перебувають у підпорядкуванні МОН свідчить про те, що чверть керівників (26%) несвоєчасно надають потрібну інформацію міністерству. Кількість таких керівників в навчальних закладах І-ІІ рівнів акредитації складає 20%.

Хочеться ще раз звернути увагу керівників вищих навчальних закладів на виконавську дисципліну, а також на необхідність неухильного дотримання умов контракту, - зазначив представник міністерства освіти.

Освіта.ua
29.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів