Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти У Мережевих академіях Cisco одночасно навчається 1 млн студентів
У Мережевих академіях Cisco одночасно навчається 1 млн студентів

Мережеві академії Cisco, готують ІТ-професіоналів, компетентність яких підтверджена міжнародними сертифікатами. На сьогоднішній день в них одночасно навчається 1 млн студентів, а з моменту початку своєї роботи Мережеві академії випустили близько 4 мільйонів осіб

У Мережевих академіях Cisco одночасно навчається 1 млн студентів

Програма Мережевих академій Cisco спрямована на фундаментальну підготовку фахівців з теорії та практики проектування, будівництва і експлуатації локальних і глобальних мереж з використанням загальновизнаних стандартів.

Початок Мережевим академіям Cisco поклала запущена в 1997 році в 64 навчальних закладах США однойменна локальна освітня програма. За минулі 14 років програма Мережевих академій Cisco отримала всесвітній розмах: 10 тисяч академій Cisco працюють в 165 країнах, у тому числі й в Україні, де в даний час у 30 містах функціонують 72 таких академії, в яких у цей час проходять навчання близько 9000 студентів, а викладають 210 інструкторів.

На думку віце-президента Cisco з внутрішньокорпоративних справ і стратегічної діяльності Емі Крістен, успіх компанії обумовлений обраною компанією моделлю навчання, яка поєднує заняття в класі з онлайн-інструментами, притаманними методиці електронного навчання e-learning.

Важливу роль, як стверджує Крістен, відіграли й інноваційні мережеві технології Cisco, а також хмарні технології, покладені в основу інфраструктури, компонентів, рішень і послуг даної програми.

Освіта.ua
28.03.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!