У Мережевих академіях Cisco одночасно навчається 1 млн студентів

Мережеві академії Cisco, готують ІТ-професіоналів, компетентність яких підтверджена міжнародними сертифікатами. На сьогоднішній день в них одночасно навчається 1 млн студентів, а з моменту початку своєї роботи Мережеві академії випустили близько 4 мільйонів осіб

У Мережевих академіях Cisco одночасно навчається 1 млн студентів

Програма Мережевих академій Cisco спрямована на фундаментальну підготовку фахівців з теорії та практики проектування, будівництва і експлуатації локальних і глобальних мереж з використанням загальновизнаних стандартів.

Початок Мережевим академіям Cisco поклала запущена в 1997 році в 64 навчальних закладах США однойменна локальна освітня програма. За минулі 14 років програма Мережевих академій Cisco отримала всесвітній розмах: 10 тисяч академій Cisco працюють в 165 країнах, у тому числі й в Україні, де в даний час у 30 містах функціонують 72 таких академії, в яких у цей час проходять навчання близько 9000 студентів, а викладають 210 інструкторів.

На думку віце-президента Cisco з внутрішньокорпоративних справ і стратегічної діяльності Емі Крістен, успіх компанії обумовлений обраною компанією моделлю навчання, яка поєднує заняття в класі з онлайн-інструментами, притаманними методиці електронного навчання e-learning.

Важливу роль, як стверджує Крістен, відіграли й інноваційні мережеві технології Cisco, а також хмарні технології, покладені в основу інфраструктури, компонентів, рішень і послуг даної програми.

Освіта.ua
28.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів