Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Встановлено граничні розміри плати за проживання в студентських гуртожитках
Встановлено граничні розміри плати за проживання в студентських гуртожитках

Відповідний наказ, виданий Міністерством освіти, регулює граничні розміри плати за проживання в студентських гуртожитках вищих навчальних закладів державної та комунальної форм власності

Встановлено граничні розміри плати за проживання в студентських гуртожитках

У відповідності зі спільним наказом Міністерства освіти і науки, Міністерства охорони здоров’я та Міністерства фінансів граничні розміри плати за проживання в гуртожитках встановлені для всіх категорій студентів вищих навчальних закладів державної та комунальної форм власності.

Гранична плата за гуртожиток встановлюється виходячи з нормативу 6 кв.м. житлової площі, а для новозбудованих гуртожитків - 8 кв.м. житлової площі.

Розмір плати встановлюється у граничному відсотковому значенні відповідно до розміру мінімальної ординарної академічної стипендії студентів вузів.

Конкретний розмір плати за проживання в гуртожитках має встановлюватися керівником вищого навчального закладу і розраховується відповідно до Порядку надання інших платних послуг державними та комунальними навчальними закладами.

Наказом також передбачена можливість надання адміністрацією вишу додаткових послуг у гуртожитку та надання поліпшених умов проживання для студентів на умовах додаткової оплати та за бажанням студента, який проживає в гуртожитку.

Детальніше про встановленні граничні розміри оплати студентами послуг гуртожитків див. у відповідному наказі.

Освіта.ua
28.03.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Мама студента
А что делать, если на 12 квадратных метрах живут 4 студента, а оплату берут как за нормальные условия?
Анатолій
Дуже вдячний!

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!