Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Новинки видавництва Oxford University Press в навчальному процесі КУТЕП
Новинки видавництва Oxford University Press в навчальному процесі КУТЕП

У січні цього року Київський університет туризму, економіки і права (КУТЕП) відвідала регіональний менеджер видавництва Oxford University Press Анна Морріс

Новинки видавництва Oxford University Press в навчальному процесі КУТЕП

Метою візиту було встановлення контактів з представниками вищого навчального закладу, ознайомлення з новинками видавництва і розробками Oxford University Press.

Анна Морріс показала новинку видавництва – навчальний посібник "Англійська мова для сфери туризму" та провела презентацію тестування знань мови в режимі онлайн для тих, хто вивчає англійську, продемонструвавши нові можливості системи для більш об’єктивного і якісного оцінювання мовних знань студентів.

По закінченні презентації було проведено зустріч проректора з міжнародних відносин КУТЕП Волинця В.В., методиста міжнародного відділу Яблонської О.С., завідуючого лінгвістичною лабораторією Яблонського В.Г., лаборанта кафедри перекладу та іноземних мов Тетяни Кувік з регіональним менеджером видавництва Oxford University Press Анною Морріс.

Довідка: Київський університет туризму, економіки і права - вищий навчальний заклад освіти, що здійснює підготовку фахівців за денною і заочною формами навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавра, спеціаліста та магістра (IV рівень акредитації) на базі повної загальної середньої освіти. Університет було засновано у 1995 році. Студенти здобувають освіту на трьох факультетах: юридичному; міжнародних економічних відносин і менеджменту; туризму, готельного і ресторанного бізнесу.

Освіта.ua
26.03.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!