Новинки видавництва Oxford University Press в навчальному процесі КУТЕП

У січні цього року Київський університет туризму, економіки і права (КУТЕП) відвідала регіональний менеджер видавництва Oxford University Press Анна Морріс

Новинки видавництва Oxford University Press в навчальному процесі КУТЕП

Метою візиту було встановлення контактів з представниками вищого навчального закладу, ознайомлення з новинками видавництва і розробками Oxford University Press.

Анна Морріс показала новинку видавництва – навчальний посібник "Англійська мова для сфери туризму" та провела презентацію тестування знань мови в режимі онлайн для тих, хто вивчає англійську, продемонструвавши нові можливості системи для більш об’єктивного і якісного оцінювання мовних знань студентів.

По закінченні презентації було проведено зустріч проректора з міжнародних відносин КУТЕП Волинця В.В., методиста міжнародного відділу Яблонської О.С., завідуючого лінгвістичною лабораторією Яблонського В.Г., лаборанта кафедри перекладу та іноземних мов Тетяни Кувік з регіональним менеджером видавництва Oxford University Press Анною Морріс.

Довідка: Київський університет туризму, економіки і права - вищий навчальний заклад освіти, що здійснює підготовку фахівців за денною і заочною формами навчання за освітньо-кваліфікаційними рівнями бакалавра, спеціаліста та магістра (IV рівень акредитації) на базі повної загальної середньої освіти. Університет було засновано у 1995 році. Студенти здобувають освіту на трьох факультетах: юридичному; міжнародних економічних відносин і менеджменту; туризму, готельного і ресторанного бізнесу.

Освіта.ua
26.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів