Конкурс для молодих науковців на тему безпеки Чорноморського регіону

Фонд Арсенія Яценюка "Відкрий Україну" в рамках Київського безпекового форуму, оголошує конкурс наукових робіт серед молодих науковців (віком до 35 років)

Конкурс для молодих науковців на тему безпеки Чорноморського регіону

Конкурс проводиться за підтримки Чорноморського трасту регіональної співпраці - проекту Фонду Маршалла (США).

Таким чином, фонд Арсенія Яценюка "Відкрий Україну" та Чорноморський траст регіональної співпраці прагнуть залучити молодих науковців до регіональної праці та до вирішення найбільш серйозних проблем у Черноморському регіоні.

Участь у цьому конкурсі можуть взяти науковці з прибережних країн Чорноморського регіону та зі всіх країн-членів Організації чорноморського економічного співробітництва.

Двоє учасників, які подготують найбільш комплексний та інноваційний аналіз проблем у Чорноморському регіоні, а також запропонують найбільш оригінальний спосіб вирішення зазначених проблем, отримають нагороду – участь у тематичному Міжнародному симпозіумі сусідства, який протягом тижня триватиме у Туреччині (з 28 червня по 3 липня 2011 року).

Для уточнення інформації щодо конкурсу слід звертатися до представника фонду "Відкрий Україну" Марії Гелетій за телефоном (044) 235 95 68, а також по e-mail: [email protected].

Умови проведення конкурсу>>>

Освіта.ua
25.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів