ЄВРО 2012: Студентів запрошують до участі у програмі "Київський волонтер"

Головне управління з питань підготовки ЄВРО 2012 та Головне управління освіти і науки м. Києва реалізують програму з набору та підготовки столичних волонтерів до "Євро 2012"

ЄВРО 2012: Студентів запрошують до участі у програмі "Київський волонтер"

Волонтерська діяльність завжди була частиною кожного суспільства. Саме поняття "волонтер" визначається в Законі України "Про соціальні послуги" як фізична особа, яка добровільно здійснює благодійну, неприбуткову та вмотивовану діяльність, що має суспільно-корисний характер.

Активізація та вихід на якісно новий рівень волонтерського руху в м. Києві дозволить не лише гідно прийняти гостей європейського чемпіонату, а також сприятиме загальному підвищенню соціальної і громадської активності молоді та мешканців столиці.

Загальна кількість волонтерів, яких необхідно відібрати та підготувати до Чемпіонату Європи 2012 року з футболу у місті Києві – 6 тисяч осіб.

Обов'язковими критеріями до кандидатів є досягнення 18-річного віку станом на 8 червня 2012 року, базове володіння англійською (німецькою, французькою й іншою мовами), а також бажання бути волонтером.

Вже від сьогодні кожен охочий зможе зареєструвати себе на сайті Приймаючого міста Київ у розділі "Волонтери" та заповнити відповідну анкету. Після проходження відбору кожен волонтер пройде 100 годинний підготовчий курс.

Волонтерам надаватимуть преференції та бонуси за допомогу в організації "Євро 2012".

Освіта.ua
08.03.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів