Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти ЄВРО 2012: Студентів запрошують до участі у програмі "Київський волонтер"
ЄВРО 2012: Студентів запрошують до участі у програмі "Київський волонтер"

Головне управління з питань підготовки ЄВРО 2012 та Головне управління освіти і науки м. Києва реалізують програму з набору та підготовки столичних волонтерів до "Євро 2012"

ЄВРО 2012: Студентів запрошують до участі у програмі "Київський волонтер"

Волонтерська діяльність завжди була частиною кожного суспільства. Саме поняття "волонтер" визначається в Законі України "Про соціальні послуги" як фізична особа, яка добровільно здійснює благодійну, неприбуткову та вмотивовану діяльність, що має суспільно-корисний характер.

Активізація та вихід на якісно новий рівень волонтерського руху в м. Києві дозволить не лише гідно прийняти гостей європейського чемпіонату, а також сприятиме загальному підвищенню соціальної і громадської активності молоді та мешканців столиці.

Загальна кількість волонтерів, яких необхідно відібрати та підготувати до Чемпіонату Європи 2012 року з футболу у місті Києві – 6 тисяч осіб.

Обов'язковими критеріями до кандидатів є досягнення 18-річного віку станом на 8 червня 2012 року, базове володіння англійською (німецькою, французькою й іншою мовами), а також бажання бути волонтером.

Вже від сьогодні кожен охочий зможе зареєструвати себе на сайті Приймаючого міста Київ у розділі "Волонтери" та заповнити відповідну анкету. Після проходження відбору кожен волонтер пройде 100 годинний підготовчий курс.

Волонтерам надаватимуть преференції та бонуси за допомогу в організації "Євро 2012".

Освіта.ua
08.03.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!