Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Літня філософська школа – 2011 в Українському католицькому університеті
Літня філософська школа – 2011 в Українському католицькому університеті

Влітку 2011 року кафедра філософії Українського католицького університету вчетверте проводитиме літню філософську школу. Цьогорічною темою школи є "Філософія релігії в сучасному світі. Християнський погляд"

Літня філософська школа – 2011 в Українському католицькому університеті

Школа відбуватиметься з 26 червня до 9 липня 2011 року в Українському католицькому університеті (УКУ), м. Львів.

Філософія релігії існує стільки, скільки існує і філософія в цілому як частина духовної культури. Метою проведення літньої школи є запропонувати молодим і соціально активним людям альтернативний інтелектуальний простір, в якому вони зможуть ознайомитися з найцікавішими і найбільш актуальними питаннями цієї дисципліни, а також послухати лекції та поспілкуватися з міжнародновизнаними філософами.

Протягом двох тижнів учасникам буде запропоновано лекції і семінари з філософії релігії на теми релігійної епістемології, науки і релігії, філософської і богословської етики, проблеми зла і доказів існування Бога.

Заняття проводитимуть професори та викладачі Університету Корнел (Cornell University, NY), Університету св. Томи (University of St. Thomas, MN) і Українського католицького університету.

До участі в Літній школі запрошуються студенти старших курсів, аспіранти і молоді науковці філософських та інших гуманітарних факультетів ВНЗ України, зацікавлені у вивченні філософії релігії.

Відбір відбуватиметься на основі конкурсу. Обов’язковою умовою участі в школі є добре знання англійської мови (не нижче Intermediate).

Школа відбуватиметься за підтримки Товариства християнських філософів (Society of Christian Philosophers, USA) та Фундації Джона Темпелтона (John Templeton Foundation).

Участь в Літній школі є безкоштовною. Проїзд, проживання та харчування здійснюються коштом організаторів Літньої школи.

Для участі у конкурсному відборі на навчання у Літній школі необхідно заповнити реєстраційну анкету, в яку входить мотиваційний лист та есе англійською мовою. Кінцевий термін подання аплікацій: 30 квітня 2011 року.

Детальніше про проведення школи>>>

Освіта.ua
08.03.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!