Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Міністерство освіти сформує обсяги квот прийому сільської молоді до ВНЗ у 2011 році
Міністерство освіти сформує обсяги квот прийому сільської молоді до ВНЗ у 2011 році

МОН звернулося до регіональних управлінь освіти з проханням надати пропозиції щодо квот прийому сільської молоді до вищих навчальних закладів I-IV рівнів акредитації у 2011 році

Міністерство освіти сформує обсяги квот прийому сільської молоді до ВНЗ у 2011 році

Про це йдеться в листі освітнього міністерства до обласних управлінь освітою. Квоти цільового прийому сільської молоді встановлюються у відповідності до Постанови Кабінету Міністрів України від 29.06.1999 №1159, що визначає порядок підготовки фахівців для роботи в сільській місцевості.

Згідно з постановою КМУ, прийом абітурієнтів до вищих навчальних закладів за встановленою квотою здійснюється на підставі цільових направлень, що видаються абітурієнтам, які постійно проживають у сільській місцевості або селищах міського типу.

Установлена квота не повинна перевищувати 75 відсотків обсягів державного замовлення на підготовку фахівців з кожної спеціальності у вищих сільськогосподарських, 50 відсотків - у вищих педагогічних та у вищих навчальних закладах залізничного транспорту, митної служби і 25 відсотків - в інших вищих навчальних закладах.

Відповідно до Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2011 році особи, які вступають до вищих навчальних закладів на підготовку за державним замовленням на умовах цільового прийому згідно з установленими квотами, додають направлення, видане відповідними органами освіти Ради міністрів Автономної Республіки Крим, обласних, Київської та Севастопольської міських державних адміністрацій (для закладів I-II рівнів акредитації - відповідними органами освіти районних, районних у містах Києві та Севастополі державних адміністрацій), а також міністерствами, іншими центральними органами виконавчої влади.

Освіта.ua
02.03.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!