Кар’єрна конференція Talents Fair 2011

10 березня 2011 року молодіжна організація AIESEC в Україні спільно з компанією GRS Україна проведуть 5-у національну кар'єрну конференцію Talents Fair 2011

Кар’єрна конференція Talents Fair 2011

Унікальність Talents Fair 2011 в тому, що учасники конференції не лише отримають можливість представити себе ТОП працедавцям країни на ярмарку вакансій, але й дізнаються про стан ринку праці, перспективні напрями розвитку бізнесу тощо.

Такі компанії-учасники як L’oreal, Славутич, DTEK, Phoenix Capital, Procter & Gamble, Unilever, Mars, Ernst & Young, Kraft Foods, rabota.ua поділяться зі студентами і випускниками вищих навчальних закладів цікавими бізнес-кейсами зі своєї практики, а також розкриють секрети ідеального претендента на гідну посаду в крупній компанії.

Особливість заходу полягає в тому, що учасники кар'єрної конференції проходять ретельний відбір для участі в Talents Fair 2011.

Максимальна кількість учасників – 120 кращих кандидатів зі всієї країни. Одним з обов'язкових критеріїв є участь в молодіжній організації або досвід роботи в громадській сфері.

Реєстрація відкрита до 2 березня 2011 року. Кількість учасників обмежена.

Форму реєстрації на конференцію можна знайти на сайті заходу:
http://www.aiesec.org.ua/proekty/talents-fair.

Довідки за телефоном у Києві (044) 383 0 323.

Громадський простір
14.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів