Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Уряд підвищує стипендії студентам вузів та профтехучилищ, - М.Азаров
Уряд підвищує стипендії студентам вузів та профтехучилищ, - М.Азаров

Про це заявив прем'єр-міністр Микола Азаров, відкриваючи чергове засідання українського уряду

Уряд підвищує стипендії студентам вузів та профтехучилищ, - М.Азаров

Зокрема, Азаров зазначив, що уряд продовжує політику підвищення соціальних стандартів, а всі соціальні витрати 2011 року в повному обсязі забезпечені фінансовим ресурсом.

"Зараз відбувається підвищення стипендій учнів професійно-технічних навчальних закладів і студентів вищих навчальних закладів", - зазначив прем'єр-міністр.

За його словами, стипендії учнів професійно-технічних навчальних закладів будуть підвищені до 280 грн на місяць.

"Загалом за рік добавка до стипендії учням складе 300 грн – тобто, виходить така собі "тринадцята стипендія" за аналогією з "тринадцятою зарплатою", - зазначив Азаров.

Прем'єр також повідомив, що збільшення буде стосуватися всіх студентів.

Зокрема, для студентів вищих навчальних закладів І і ІІ рівня акредитації стипендія збільшиться до 560 грн, це означатиме, що за рік додаткова сума складе близько 600 грн.

Студенти вузів ІІІ і ІV рівня акредитації відчують збільшення розміру стипендії до 742 грн, а сумарне річне збільшення складе - 800 грн.

Прем'єр-міністр також зазначив про зростання стипендій для дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківської опіки.

Освіта.ua
09.02.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Нюша
Я вобще не понимаю как выжить круглой сироте на стипендию в 1160 грн... Мало того теперь с нас еще и по 15% снимают по новому налоговому кодексу. Наживаются на тех кто и так судьбой обижен!
Анна
щось вони не поспішають підвищувати. у нас, узагалі, на 200 грн. менше дали
Тетяна
Знову підвищують стипендію сиротам. А вони і так отримують по 2, 5- 3 тисячі на місяць. Це у технікумі чи коледжі. На книжки- в тому числі, які не купляють , а беруть в бібліотеці безкоштовно. Стільки ж отримує і викладач з великим стажем та високою категорією. При цьому багато хто з сиріт до ВНЗ приходить лише за стипендією, або і туди не ходить, а до банкомату. Сесію не здають і мають стипендію навіть з двійками. І спробуй ще відрахувати! По судах затягають!! Чи не час МОНУ переглянути положення про стипендіальне забезпечення пільговиків? Жорсткіше вимагати від них і питати за державні гроші!
Нюша
Таня кто вам право дал судить кто сколько получает? Если вас не устраивает оплата за вашу работу - смените ее. Для Тетяна:
Коментувати
льолік
да-да... -140 грн , хороша така надбавка. хз шо в цьому уряді говорять, а нам роби тепер, що хочеш...
Dasha_S
круто, так? говорять одне - роблять інше... хоча... самі винні. кого вибирали, під тим тепер і жити. АЛЕ! їм не вистачає на Євро? нехай спочатку свої доходи трііііііііііішечки уріжуть, а не зі студентів стягувати... для них наші 100-200 грн - копійки, а для нас?! зовсім уже подуріли там...
Наталія
Нам прийшла стипендія менша на 170 гривень і пояснили це тим, що в нас забагато державників здало сесію так, щоб отримувати стипендію.... Бачу в кожного університету своя версія. В одних державників забагато, в інших - не хватає грошей для Євро 2012
gggggg
я тоже о повышении не слышала, а в нашем универе за январь и февраль стипендию дали на 170 грн. меньше. При этом ходят слухи, что универ "накрыла" прокуратура за использование нелицензионного ПО и таким образом руководство пытается покрыть штрафы.... а нам от этого не легче...
Артур
Не знаю, кому как там повысили, а у нас в университете - бардак полный, части студентов понизили стипендию на 200 гривен, а части просто ничего не повышали.

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!