Закон про вищу освіту не має бути законом для міністерства, - В.Литвин

Спікер українського парламенту Володимир Литвин вважає неприпустимим поспішне реформування вищої освіти

Закон про вищу освіту не має бути законом для міністерства, - В.Литвин

Про це він сказав журналістам перебуваючи у Житомирській області.

Литвин переконаний, що зміни в освіті необхідні, але це, за його словами, "має бути не наскок, а всебічно продуманий і вивірений підхід, що повинен повністю співвідноситися із нашими традиціями і стандартами, які сьогодні є в системі освіти".

"Я вважаю, що поспішність тут неприпустима", - підкреслив він.

Голова парламенту зазначив, що при внесенні змін у закон про вищу освіту необхідно враховувати інтереси всіх сторін навчального процесу.

"Закон про освіту має бути законом не для міністерства, не для органів управління системою освіти й не для адміністрацій вищих навчальних закладів. Цей закон має бути для всіх учасників освітнього процесу", - зауважив Литвин.

Він також підкреслив, що студентські протести проти проекту нової редакції закону про вищу освіту свідчать про те, що молодь не байдужа до цього питання, зазначивши, що 16 лютого відбудеться відкрите засідання профільного парламентського комітету на якому буде обговорена нова редакція закону.

Як повідомлялося раніше, напередодні, Прем‘єр-міністр М.Азаров заслухав доповідь міністра освіти про хід обговорення проектів законодавчих змін до Закону України "Про вищу освіту".

Освіта.ua
08.02.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів