Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти Азаров зацікавився станом освітніх законодавчих ініціатив
Азаров зацікавився станом освітніх законодавчих ініціатив

Прем‘єр-міністр України Микола Азаров заслухав доповідь міністра освіти про хід обговорення проектів законодавчих змін до Закону України "Про вищу освіту"

Азаров зацікавився станом освітніх законодавчих ініціатив

Про це повідомляється в оголошені урядового Департаменту інформації та комунікацій з громадськістю.

"Я хотів би, щоб ті проекти закону "Про вищу освіту", що подані народними депутатами на розгляд Верховної Ради, були детально проаналізовані Міністерством освіти. Необхідно провести консультації як з керівництвом вузів, так і з студентської спільнотою: максимально проаналізувати і узагальнити пропозиції, доповісти Уряду про результати цієї роботи, і потім Уряд прийме рішення", - наголосив Микола Азаров.

Прем’єр-міністр зазначив, що завданням Уряду є проведення такої реформи освіти, яка б підвищила якість освіти, наблизила систему освіти до найкращих європейських зразків.

Він також підкреслив, що все має бути економічно обґрунтованим і мати перспективу в економіці знань.

"А під час підготовки законопроекту необхідно знайти порозуміння як у студентському середовищі, так і у викладацькому. Я прошу до цього питання поставитись надзвичайно серйозно", - наголосив Глава Уряду.

В свою чергу міністр освіти, на зустрічі з Прем’єр міністром, повідомив, що законопроект, розроблений Міністерством освіти і науки відповідає європейським зразкам.

За його словами, відповідний проект пройшов широке обговорення у 900 вишах, на нарадах ректорів, за участю органів студентського самоврядування.

"Ми отримали 3500 поправок та пропозицій, що зараз опрацьовуються. В основних параметрах, я думаю, ми можемо об’єднати всі проекти", - зазначив Дмитро Табачник.

Він додав, що головною метою змін до Закону України "Про вищу освіту" є надання максимальних свобод університетам щодо визначення навчальних програм, запрошення викладачів, використання власних коштів.

Освіта.ua
07.02.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!