Osvita.ua Вища освіта Новини вищої освіти V конкурс дипломних, магістерських та кандидатських робіт ім. Є.Ґєдройця
V конкурс дипломних, магістерських та кандидатських робіт ім. Є.Ґєдройця

Посольство Республіки Польща в Україні проводить конкурс на найкращі дипломні, магістерські та кандидатські роботи, присвячені історії та сучасності Польщі, а також польсько-українським взаєминам

V конкурс дипломних, магістерських та кандидатських робіт ім. Є.Ґєдройця

Для участі у конкурсі потрібно надіслати роботу, присвячену історії та сучасності Польщі або польсько-українським взаєминам (в електронному та роздрукованому вигляді), короткий зміст цієї роботи (резюме або автореферат) та CV автора на адресу Посольства Польщі у Києві до 30 червня 2011 року.

Прийматимуться лише ті праці, захист яких відбудеться протягом 2010/2011 навчального року. Їх оцінюватиме міжнародне, польсько-українське журі.

Передбачено по три премії у двох категоріях: для дипломних або маґістерських робіт та для кандидатських робіт. Перша премія за кандидатську роботу становитиме 1000 євро, друга - 550; третя - 350. Перша премія за маґістерську або дипломну роботу становитиме 350 євро, друга - 200, третя - 130. Найкращі праці будуть надруковані у престижних наукових виданнях.

Контактна особа: Анна Кузьма, радник Посольства Республіки Польща в Україні, керівник сектору науки та освіти, тел. (044) 230-07-08; e-mail:anna.kuzma@msz.gov.pl. Адреса: вул. Ярославів вал, 12, 01901 Київ.

Освіта.ua
03.02.2011

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів

Щоб отримувати всі публікації
від сайту «Osvita.ua»
у Facebook — натисніть «Подобається»

Osvita.ua

Дякую,
не показуйте мені це!