Законопроекту "Про вищу освіту" немає на розгляді у парламенті, - Литвин

Питання освіти, які біля стін Верховної Ради у понеділок озвучили студенти, не стоять у порядку денному нинішньої сесії парламенту

Законопроекту "Про вищу освіту" немає на розгляді у парламенті, - Литвин

Про це сказав Голова Верховної Ради України В.Литвин відповідаючи на запитання журналістів у понеділок, 31 січня, повідомляє прес-служба Верховної Ради України.

Водночас, сказав він, "зрозуміла та стурбованість, якою переймаються молоді люди і організатори вищої освіти в Україні".

За словами керівника парламенту, "немає жодного сумніву, що у цьому питанні потрібно наводити порядок".

"Разом з тим, це має бути розумний підхід і широка гласність", - сказав Литвин, додавши, що вже поставив перед профільним парламентським комітетом вимогу розглянути ці питання відкрито і з запрошенням фахівців та ЗМІ.

"Після того - вийти на широке обговорення, і лише потім - на прийняття узгодженого рішення", - запропонував В.Литвин.

В.Литвин вважає, що система вищої освіти в Україні катастрофічно деградує, і неприпустимим є те, що "в державі на сьогодні майже тисяча вищих навчальних закладів, понад двісті університетів". "Але й одним махом відрізати ті рішення, які вже були прийняті, також неправильно", - сказав він.

Як відомо, 31 січня, студентські та молодіжні організації провели пікет під стінами Верховної Ради, аби завадити ухваленню нового закону "Про вищу освіту".

Нагадаємо, як повідомив народний депутат від Партії регіонів Максим Луцький, ухвалення нової редакції Закону "Про вищу освіту" стане одним із першочергових завдань цієї сесії Верховної Ради.

Освіта.ua
31.01.2011

Коментарі
Аватар
Залишилось 2000 символів. «Правила» коментування
Ім’я: Заповніть, або авторизуйтесь
Код:
Код
Немає коментарів